Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
318 600 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
18 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Termin rozpoczęcia wykonania zlecenia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług przenoszenia mebli (w tym ich demontaż i późniejszy montaż), urządzeń, dokumentacji oraz sprzętów wraz z usługą transportową

Zamawiający Ministerstwo Edukacji Narodowej (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług przenoszenia mebli (w tym ich demontaż i późniejszy montaż), urządzeń,…”, wybierając ofertę wykonawcy POL-INVEST Dariusz Kaczorek. Wartość umowy: 318 600 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Ministerstwo Edukacji NarodowejWarszawa, Mazowieckieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
318 600 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 27 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy POL-INVEST Dariusz Kaczorek (Marki), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 318 600,00 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 18 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ministerstwo Edukacji Narodowej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 387796051

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. J. Ch. Szucha 25

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-918

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@men.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/edukacja

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia-men.ezamawiajacy.pl/pn/MEN/demand/306275/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług przenoszenia mebli (w tym ich demontaż i późniejszy montaż), urządzeń, dokumentacji oraz sprzętów wraz z usługą transportową

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-64863242-785c-4d83-8cd5-f73bfe223d65

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413571

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00131516/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.24 Przemieszczanie składników mienia ruchomego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00347126

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BDG-WZP.261.6.2026.WJ

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest usługa przenoszenia i przewozu mienia znajdującego w budynku Ministerstwa Edukacji Narodowej przy Al. Jana Chrystiana Szucha 25 w Warszawie, w tym demontaż i późniejszy montaż sprzętów i urządzeń oraz wykonywanie dodatkowych prac związanych z funkcjonowaniem urzędu. Usługi będą realizowane na terenie Warszawy w następujących lokalizacjach i pomiędzy nimi:
- Al. J. Ch. Szucha 25,
- ul. Powsińska 69/71.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Projektowanych postanowienia umowy (PPU) wraz z załącznikami (w tym Opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ”). PPU stanowi załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

98392000-7 - Usługi relokacji

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

318600,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

318600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

318600,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

POL-INVEST Dariusz Kaczorek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1250169976

7.3.3)Ulica

Ząbkowska 43

7.3.4)Miejscowość

Marki

7.3.5)Kod pocztowy

05-270

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

318600,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ministerstwo Edukacji Narodowej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 318 600 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98392000-7 (Usługi relokacji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: POL-INVEST Dariusz Kaczorek (Marki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.