Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
359 100 zł
Umowa zawarta
28 września 2023
Okres realizacji
do 30 listopada 2023
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 359 100 zł – 514 080 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin odbioru odpadów40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej z terenu ZM „Obra”

Zamawiający Związek Międzygminny "obra" (Berzyna, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej z terenu…”, wybierając ofertę wykonawcy BORUSZEWSKA JOLANTA JAREX. Wartość umowy: 359 100 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Związek Międzygminny "obra"Berzyna, Wielkopolskie (powiat Wolsztyński →)opublikowano 26 października 2023
Wartość umowy
359 100 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BORUSZEWSKA JOLANTA JAREX (Głużek 134A), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 359 100,00 zł (umowę zawarto 28 września 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 359 100,00 zł do 514 080,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZWIĄZEK MIĘDZYGMINNY "OBRA"

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 411292527

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

6

1.5.2.)Miejscowość

Berzyna

1.5.3.)Kod pocztowy

64-200

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.5.7.)Numer telefonu

68 347 31 62

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zmobra@wolsztyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zmobra.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zmobra.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej z terenu ZM „Obra”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d5e81358-40d2-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00464367

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00362035

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZMO.GO.271.8.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

486111,11 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej z terenu ZM „Obra”
Przedmiotem zamówienia publicznego jest usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej typu: siatka do balotów, sznurek do balotów oraz worki po nawozach oraz typu Big Bag z terenu gmin : Wolsztyn, Siedlec i Przemęt – uczestników Związku Międzygminnego Obra.

4.5.3.)Główny kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90513000-6 - Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

90510000-5 - Usuwanie i obróbka odpadów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

359100 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

514080 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

359100 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BORUSZEWSKA JOLANTA JAREX

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5691121972

7.3.4)Miejscowość

Głużek 134A

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

359100 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-11-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 660 176 zł
Próbka: 158 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
496 250 zł4 610 198 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 113 948 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
496 250 zł
Mediana
1 660 176 zł
Górny kwartyl
4 610 198 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Związek Międzygminny "obra" prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Berzyna.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 359 100 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90500000-2 (Usługi związane z odpadami). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BORUSZEWSKA JOLANTA JAREX (Głużek 134A). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.