Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
126 690 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2023
Okres realizacji
40 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 126 690 zł – 171 831 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa przeprowadzki na potrzeby Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie

Zamawiający Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa przeprowadzki na potrzeby Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy…”, wybierając ofertę wykonawcy Japa & Co Dariusz Jakubowski. Wartość umowy: 126 690 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
126 690 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Japa & Co Dariusz Jakubowski (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 126 690,00 zł (umowę zawarto 21 sierpnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 126 690,00 zł do 171 831,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 40 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000870474

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Grójecka 186

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-390

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

+22 425 11 94

1.5.8.)Numer faksu

+22 435 50 92

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kancelaria@warszawa.pip.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://warszawa.pip.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ccca6bce-0acf-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


organ nadzoru i kontroli przestrzegania prawa pracy

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


sprawowanie nadzoru i kontroli przestrzegania prawa pracy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa przeprowadzki na potrzeby Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ccca6bce-0acf-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00457680

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00146437/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Usługa przeprowadzki na potrzeby Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00280511

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WA-ROR-A.213.1.192.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

146341,46 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi przeprowadzkowo-transportowej podzielonej na dwa zadania, z uwagi na dwa różne adresy przeprowadzki. Zadanie nr 1 obejmuje wykonanie kompleksowej usługi przeprowadzkowo-transportowej stanowisk pracy oraz wyposażenia pomieszczeń biurowych i magazynowych Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy oraz części dokumentacji, z budynku zlokalizowanego w Warszawie przy ulicy Płockiej 11/13 i Płockiej 15B do budynku zlokalizowanego w Warszawie przy ulicy Grójeckiej 186 w Warszawie. Zadanie nr 2 obejmuje wykonanie kompleksowej usługi przeprowadzkowo-transportowej dokumentacji i wyposażenia z archiwum zakładowego Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy, z budynku zlokalizowanego w Warszawie przy ulicy Płockiej 11/13, Płockiej 9/11 do budynku zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Borzymowskiej 28.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79921000-6 - Usługi pakowania zbiorczego

79920000-9 - Pakowanie i podobne usługi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

126690,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

171831,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

126690,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Japa & Co Dariusz Jakubowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

140946303

7.3.3)Ulica

Borowej Góry 10/18

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-354

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

126690,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Wykonawca zrealizował przedmiot umowy w terminie 40 dni, jednocześnie zachowując terminy realizacji:
1) dla zadania nr 1 - 30 dni,
2) dla zadania nr 2 - 30 dni.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 126 690 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Japa & Co Dariusz Jakubowski (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.