Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
572 257 zł
Umowa zawarta
17 października 2023
Okres realizacji
do 30 kwietnia 2024
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 572 257 zł – 798 444 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas przystąpienia do zwalczania śliskości zimowej20%Dysponowanie pojazdami spełniającymi normy czystości spalin20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

LETNIE I ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG GMINNYCH NA TERENIE DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „LETNIE I ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG GMINNYCH NA TERENIE DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY”, wybierając ofertę wykonawcy AG-Complex Sp. z o.o. Wartość umowy: 572 257 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Miasto Stołeczne WarszawaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 23 października 2023
Wartość umowy
572 257 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AG-Complex Sp. z o.o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 572 257,44 zł (umowę zawarto 17 października 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 572 257,44 zł do 798 444,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 kwietnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Wesoła

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015259640

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

1 Praskiego Pułku Nr 33

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

05-075

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wesola.poczta@um.warszawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wesola.waw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

LETNIE I ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG GMINNYCH NA TERENIE DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-de9caff9-164c-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00456485

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00025438/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Letnie i zimowe utrzymanie dróg gminnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00280971

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

16/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

951946,05 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi z zakresu utrzymania letniego i zimowego dróg gminnych na terenie Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy:
1. Usługi z zakresu utrzymania letniego dróg gminnych na terenie Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy obejmują następujące czynności:
1) mechaniczne oczyszczanie (zamiatanie całej szerokości jezdni ulicy (z piasku i drobnych odpadów) wraz z dostępnymi zatokami przystankowymi i parkingowymi usytuowanymi w poziomie jezdni i tzw. martwymi polami jezdni, łącznie z bieżącym wywozem i utylizacją zebranych zanieczyszczeń,
2) oczyszczanie chodników z piasku i przerastających chwastów,
3) wypompowanie wody z zastoisk w miejscach wskazanych przez Zamawiającego.
2. Usługi z zakresu utrzymania zimowego dróg gminnych na terenie Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy obejmują następujące czynności:
1) zapobieganie i likwidację śliskości zimowej poprzez posypywanie, posypywanie z płużeniem, samo płużenie nawierzchni jezdni dróg o kategorii gminnej, oraz odbiór zebranych zanieczyszczeń;
2) zapobieganie i likwidację śliskości zimowej poprzez posypywanie lub odśnieżanie (ręczne lub mechaniczne) chodników;
3) monitorowanie prognoz pogody, monitorowanie i kontrolowanie stanu nawierzchni jezdni ulic na obsługiwanych trasach i przekazywanie bieżących informacji Zamawiającemu o sytuacji na drogach;
4) wypompowywanie wody z zastoisk w miejscach wskazanych przez Zamawiającego.
5) pozimowe utrzymanie dróg.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

572257,44 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

798444,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

572257,44 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AG-Complex Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5240018775

7.3.3)Ulica

Płytowa 14

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-046

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

572257,44 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-04-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
706 822 zł
Próbka: 81 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
244 140 zł1 768 745 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 524 605 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
244 140 zł
Mediana
706 822 zł
Górny kwartyl
1 768 745 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Stołeczne Warszawa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 572 257 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AG-Complex Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.