Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 142 696 zł
Umowa zawarta
18 października 2023
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 2 142 696 zł – 2 171 312 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

USŁUGA ŻYWIENIA PACJENTÓW SZPITALA INSTYTUTU MEDYCYNY WSI IM. WITOLDA CHODŹKI W LUBLINIE

Zamawiający Instytut Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „USŁUGA ŻYWIENIA PACJENTÓW SZPITALA INSTYTUTU MEDYCYNY WSI IM. WITOLDA CHODŹKI W LUBLINIE”, wybierając ofertę wykonawcy PPH Kudaszewicz. Wartość umowy: 2 142 696 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Instytut Medycyny Wsi im. Witolda ChodźkiLublin, Lubelskieopublikowano 20 października 2023
Wartość umowy
2 142 696 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PPH Kudaszewicz (Subliny), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 142 696,00 zł (umowę zawarto 18 października 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 2 142 696,00 zł do 2 171 312,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

INSTYTUT MEDYCYNY WSI IM. WITOLDA CHODŹKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288521

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Dra Kazimierza Jaczewskiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-090

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@imw.lublin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.imw.lublin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fbd95b53-459a-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


badania naukowe i prace rozwojowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

USŁUGA ŻYWIENIA PACJENTÓW SZPITALA INSTYTUTU MEDYCYNY WSI IM. WITOLDA CHODŹKI W LUBLINIE

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fbd95b53-459a-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00454916

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00374400

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP.226.10.ZP.U.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: usługa żywienia pacjentów szpitala Instytutu Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki w Lublinie polegająca na: przygotowaniu (z surowców Wykonawcy) i w kuchni Wykonawcy posiłków, z podziałem na diety, według zapotrzebowań z poszczególnych oddziałów szpitalnych.
Do Wykonawcy należy dystrybucja posiłków, w tym:
a) dowóz i dostarczenie posiłków do pacjentów w poszczególnych oddziałach szpitalnych,
b) odbiór zastawy stołowej od pacjenta po posiłkach - zmywanie i dezynfekcja po każdym posiłku w zmywalni Wykonawcy,
c) odbiór i utylizację odpadów pokonsumpcyjnych przez Wykonawcę,
d) zastawa stołowa w tym sztućce- zapewniania przez Wykonawcę.
e) Ilość rzeczywistych łóżek w szpitalu wynosi 99. Zamawiający wymaga, aby koszty świadczenia usługi były przeliczone w ofercie w oparciu o ilość 80 pacjentów tj. średnią dzienną liczbę pacjentów.
Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2142696,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2171312,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2142696,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PPH Kudaszewicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8261391133

7.3.3)Ulica

Wspólna 71

7.3.4)Miejscowość

Subliny

7.3.5)Kod pocztowy

08-400

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2142696,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55322000-3Usługi gotowania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Instytut Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 142 696 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55322000-3 (Usługi gotowania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PPH Kudaszewicz (Subliny). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.