Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
194 220 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    106 500 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Ziemniak jadalny Ziemniak – odmiana jadalna i jednorodna przy każdej dostawie – musi być zdrowy, jędrny i czysty (niemyty). Minimalna średnica: 50 mm Cechy wykluczające: Zaparzony, obcy smak i zapach, nadgnity, zapleśniały, uszkodzony mecha
    Wartość umowy
    87 720 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji reklamacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa ziemniaków i warzyw do Zakładu Karnego we Włodawie

Zamawiający Zakład Karny we Włodawie (Włodawa, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa ziemniaków i warzyw do Zakładu Karnego we Włodawie”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 194 220 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Zakład Karny we WłodawieWłodawa, Lubelskie (powiat Włodawski →)opublikowano 16 października 2023
Łączna wartość umów
194 220 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Gospodarstwo Rolne Mariusz Woźniak (część 1); Gospodarstwo Rolno Sadownicze Piotr Głusiec (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 194 220,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Karny we Włodawie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000320934

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Żołnierzy Win 19

1.5.2.)Miejscowość

Włodawa

1.5.3.)Kod pocztowy

22-200

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.7.)Numer telefonu

825726810

1.5.8.)Numer faksu

825725328

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_wlodawa@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-we-wlodawie

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2778fabd-5b82-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa ziemniaków i warzyw do Zakładu Karnego we Włodawie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2778fabd-5b82-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00445577

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00010436/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.7 Warzywa późne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

D/KW.2232.10.2023.AK

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

234253,00 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

223098,10 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Burak czerwony Burak czerwony – odmiana jadalna – musi być zdrowy, jędrny, bez liści i czysty (niemyty). Minimalna średnica: 50 mm.
Cechy wykluczające: Nadgniły, zaparzony, zmarznięty, zapleśniały, obcy smak i zapach, zwiędnięty, uszkodzony mechanicznie bądź przez choroby lub szkodniki;
Opakowanie: Worek raszlowy/siatkowy do 25 kg kg 9000

Cebula Cebula z łuską – do bezpośredniego spożycia – musi być zdrowa, jędrna, bez szczypioru i czysta. Minimalna średnica: 50 mm.
Cechy wykluczające: Nadgniła, zmarznięta, zaparzona, zapleśniała, obcy smak i zapach, uszkodzona przez choroby lub szkodniki; Opakowanie: Worek raszlowy/siatkowy do 25 kg kg 6000

Marchew Marchew – odmiana jadalna do bezpośredniego spożycia – musi być zdrowa, świeża, bez naci, jędrna i czysta (niemyta).
Cechy wykluczające: Nadgniła, zmarznięta, zaparzona, zapleśniała, obcy smak i zapach, zwiędnięta, uszkodzona mechanicznie bądź przez choroby lub szkodniki;
Opakowanie: Worek raszlowy/siatkowy do 25 kg kg 16000

Pietruszka korzeń Pietruszka– odmiana jadalna do bezpośredniego spożycia – musi być zdrowa, świeża, bez naci, jędrna i czysta (niemyta).
Cechy wykluczające: Nadgniła, zmarznięta, zaparzona, zapleśniała, obcy smak i zapach, zwiędnięta, uszkodzona mechanicznie bądź przez choroby lub szkodniki;
Opakowanie: Worek raszlowy/siatkowy do 25 kg kg 800

Seler korzeń Świeży seler, zdrowy, czysty, suchy. Jednolity odmianowo w każdej dostawie, o średnicy 7 - 10 cm bez śladów uszkodzeń mechanicznych.
Opakowanie zbiorcze: w workach siatkowych z tworzywa sztucznego 10 -25 kg kg 1000

Kapusta biała Kapusta – odmiana jadalna do bezpośredniego spożycia – musi być zdrowa, jędrna, czysta i niepopękana.
Cechy wykluczające: Zaparzona, zmarznięta, obcy smak i zapach, nadgnita, zapleśniała, obecność szkodników i ich pozostałości; Opakowanie: Worek raszlowy/siatkowy do 25 kg
kg 7000 03221410-3
Kapusta czerwona Kapusta – odmiana jadalna do bezpośredniego spożycia – musi być zdrowa, jędrna, czysta i niepopękana.
Cechy wykluczające: Zaparzona, zmarznięta, obcy smak i zapach, nadgnita, zapleśniała, obecność szkodników i ich pozostałości; Opakowanie: Worek raszlowy/siatkowy do 25 kg

Jabłka Jabłko – do bezpośredniego spożycia – musi być zdrowe, świeże, jędrne i czyste. Gramatura: 150-200 g/szt.
Cechy wykluczające: Zaparzone, zmarznięte, obcy smak i zapach, nadgnite, zapleśniałe, obecność szkodników i ich pozostałości, uszkodzone mechanicznie;
Opakowanie: Skrzynka lub worek raszlowy/siatkowy do 15 kg kg 6000

Czosnek świeży bez widocznych śladów uszkodzeń.
Cechy wykluczające: Zaparzone, zmarznięte, obcy smak i zapach, nadgnite, zapleśniałe, obecność szkodników i ich pozostałości, uszkodzone mechanicznie;
Opakowanie: Skrzynka lub worek raszlowy/siatkowy do 15 kg 300

Pieczarki dostarczane w stanie świeżym z zamkniętym kapeluszem (o średnicy 30-65 mm), okrągłe lub półkoliste, jędrne, zdrowe, całe czyste nieuszkodzone, barwa: kapelusz po zewnętrznej stronie biały, biało kremowy, centkowane lekko brązowy, smak i zapach charakterystyczny dla pieczarki, sortowane o zbliżonej wielkości, bez uszkodzeń mechanicznych i biologicznych, niezarobaczywione odmiana jednorodna przy każdej dostawie.
Cechy wykluczające: Zaparzone, zmarznięte, obcy smak i zapach, nadgnite, zapleśniałe, obecność szkodników i ich pozostałości, uszkodzone mechanicznie;
Opakowanie: Skrzynka lub worek raszlowy/siatkowy do 15 kg 1000

4.5.3.)Główny kod CPV

03221111-7 - Burak ćwikłowy

4.5.5.)Wartość części

108253,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ziemniak jadalny Ziemniak – odmiana jadalna i jednorodna przy każdej dostawie – musi być zdrowy, jędrny i czysty (niemyty). Minimalna średnica: 50 mm
Cechy wykluczające: Zaparzony, obcy smak i zapach, nadgnity, zapleśniały, uszkodzony mechanicznie, obecność szkodników i ich pozostałości;
Opakowanie: Worek raszlowy/siatkowy od 15 do 25 kg kg 68000

4.5.3.)Główny kod CPV

03212100-1 - Ziemniaki

4.5.5.)Wartość części

126000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

106500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

167400,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

106500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gospodarstwo Rolne Mariusz Woźniak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6621600219

7.3.3)Ulica

Sokolina 19a

7.3.4)Miejscowość

Sokolina

7.3.5)Kod pocztowy

28-506

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

106500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-10-16 do 2024-06-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

87720,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

190400,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

87720,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gospodarstwo Rolno Sadownicze Piotr Głusiec

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7171677517

7.3.3)Ulica

Grądy 10

7.3.4)Miejscowość

Grądy 10

7.3.5)Kod pocztowy

24-350

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

87720,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-10-16 do 2024-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

03221111-7Burak ćwikłowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
216 140 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
66 861 zł469 019 zł
Rozstęp międzykwartylowy
402 158 zł
Źródło próbki
CPV 03221· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
66 861 zł
Mediana
216 140 zł
Górny kwartyl
469 019 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Karny we Włodawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Włodawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 194 220 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03221111-7 (Burak ćwikłowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Gospodarstwo Rolne Mariusz Woźniak (Sokolina). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.