Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Formed sp z o.o, sp.k.· Żywiecmała firma
Wartość umowy
185 707 zł
Umowa zawarta
13 czerwca 2023
Okres realizacji
do 12 sierpnia 2023
Oferty w postępowaniu
4 ofertyodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa mebli do pomieszczeń medycznych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa i rozbudowa ORNR Krzeszowice SPZOZ – zwiększenie dostępności i jakości usług medycznych”

Zamawiający Małopolski Szpital Rehabilitacyjny w Krzeszowicach (Krzeszowice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa mebli do pomieszczeń medycznych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Przebudowa…”, wybierając ofertę wykonawcy Formed sp z o.o, sp.k. Wartość umowy: 185 707 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
185 707 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Formed sp z o.o, sp.k. (Żywiec), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 185 706,63 zł (umowę zawarto 13 czerwca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 12 sierpnia 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ośrodek Rehabilitacji Narządu Ruchu "Krzeszowice" SP ZOZ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 357001394

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Daszyńskiego 1

1.5.2.)Miejscowość

Krzeszowice

1.5.3.)Kod pocztowy

32-065

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

info@rahabilitacja-krzeszowice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

rehabilitacja-krzeszowice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-738811cb-db7f-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa mebli do pomieszczeń medycznych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa i rozbudowa ORNR Krzeszowice SPZOZ – zwiększenie dostępności i jakości usług medycznych”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-738811cb-db7f-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00434839

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00179603

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

6/IV/ZP/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

222120 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa i montaż 8 kompletów zabudów meblowych wykonanych w konstrukcji modułowej albo szkieletowej

4.5.3.)Główny kod CPV

33192300-5 - Meble medyczne, z wyjątkiem łóżek i stołów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

185706,63 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

185706,63 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

185706,63 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Formed sp z o.o, sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

241816657

7.3.3)Ulica

Lesnianka 97

7.3.4)Miejscowość

Żywiec

7.3.5)Kod pocztowy

34-300

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-06-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

185706,63 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-08-12

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

-

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33192300-5Meble medyczne, z wyjątkiem łóżek i…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
394 514 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 225 zł557 937 zł
Rozstęp międzykwartylowy
391 712 zł
Źródło próbki
CPV 33192· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
166 225 zł
Mediana
394 514 zł
Górny kwartyl
557 937 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Małopolski Szpital Rehabilitacyjny w Krzeszowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krzeszowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 185 707 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33192300-5 (Meble medyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Formed sp z o.o, sp.k. (Żywiec). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.