Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
348 536 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Zasyp wyrw na pot. Szwedka w km 3+800-3+900 (szkoła) w m. Uniszowa oraz na pot. Dopływ spod Podlesia w km 1+100-1+150 w m. Ryglice, gm. Ryglice
    Wartość umowy
    167 428 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zasyp wyrw na potoku Wątoczek w miejscowości Łękawica w km 3+250-3+350 (przedszkole i ośrodek zdrowia)
    Wartość umowy
    91 979 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Odcinkowe odmulenie potoku Radlanka w km 2+500-5+600 na dł. 900 m, w miejscowości Poręba Radlna oraz Radlna, gm. Tarnów
    Wartość umowy
    89 129 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
17 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Doświadczenie kierownika budowy/robót20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Roboty budowlane na terenie NW Grybów - Etap II

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Roboty budowlane na terenie NW Grybów - Etap II”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 348 536 zł. Złożono 17 ofert.

Zamawiający: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 9 października 2023
Łączna wartość umów
348 536 zł
Liczba ofert
17 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Przedsiębiorstwo Inżynieryjne „PEKUM” Sp. z o.o. (części 1, 3); Usługi Drogowo Budowlane Krystyna Jurczak (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 348 536,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 17 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 368302575

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Żelazna 59a

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-848

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

iwona.jaros@wody.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.wody.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-31814f31-1fba-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa osoba prawna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Roboty budowlane na terenie NW Grybów - Etap II

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-31814f31-1fba-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00434714

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00118919/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.51 Roboty budowlane na terenie NW Grybów - Etap II

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00299815

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

KR.ROZ.2710.70.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

325100 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zasyp wyrw na pot. Szwedka w km 3+800-3+900 (szkoła) w m. Uniszowa
oraz na pot. Dopływ spod Podlesia w km 1+100-1+150 w m. Ryglice, gm. Ryglice

4.5.3.)Główny kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

4.5.5.)Wartość części

162560 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zasyp wyrw na potoku Wątoczek w miejscowości Łękawica w km 3+250-3+350 (przedszkole i ośrodek zdrowia)

4.5.3.)Główny kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

4.5.5.)Wartość części

81300 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odcinkowe odmulenie potoku Radlanka w km 2+500-5+600 na dł. 900 m,
w miejscowości Poręba Radlna oraz Radlna, gm. Tarnów

4.5.3.)Główny kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.5.)Wartość części

81240 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

163836 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

182163 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

167427,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne „PEKUM” Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6790066656

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

167427,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

81180 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

95762,61 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

91979,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Drogowo Budowlane Krystyna Jurczak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7341170511

7.3.4)Miejscowość

Nowy Sącz

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

91979,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

81647,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

115681,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

89129 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne „PEKUM” Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6790066656

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

89129 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbió…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
890 308 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
355 977 zł1 908 310 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 552 333 zł
Źródło próbki
CPV 45110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
355 977 zł
Mediana
890 308 zł
Górny kwartyl
1 908 310 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 348 536 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45110000-1 (Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Inżynieryjne „PEKUM” Sp. z o.o. (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.