Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
P.B. BIRM Bogdan Pieprzak· Oławamikrofirma
Wartość umowy
500 000 zł
Umowa zawarta
28 września 2023
Okres realizacji
6 miesiące
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonywanie bieżących prac konserwacyjno-remontowych w nieruchomościach będących własnością Gminy Miasto Oława

Zamawiający Gmina Miasto Oława (Oława, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonywanie bieżących prac konserwacyjno-remontowych w nieruchomościach będących…”, wybierając ofertę wykonawcy P.B. BIRM Bogdan Pieprzak. Wartość umowy: 500 000 zł.

Zamawiający: Gmina Miasto OławaOława, Dolnośląskie (powiat Oławski →)opublikowano 29 września 2023
Wartość umowy
500 000 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    28 września 2023

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 września 2023

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.B. BIRM Bogdan Pieprzak (Oława), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 500 000,00 zł (umowę zawarto 28 września 2023 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasto Oława

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931934845

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pl.Zamkowy 15

1.5.2.)Miejscowość

Oława

1.5.3.)Kod pocztowy

55-200

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@um.olawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.um.olawa.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonywanie bieżących prac konserwacyjno-remontowych w nieruchomościach będących własnością Gminy Miasto Oława

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5df86942-5dec-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00419580

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-09-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00017689/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.10 Wykonanie biezących prac konserwacyjno-remontowych w nieruchomościach będących własnością Gminy Miejskiej Oława

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00418459

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

W uprzednio prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty

3.1.2.)Identyfikator wcześniejszego postępowania

ocds-148610-cbb7b548-4321-11ee-9aa3-96d3b4440790

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

INW.271/15/23

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie bieżących prac konserwacyjno - remontowych w nieruchomościach zamawiającego

4.5.3.)Główny kod CPV

45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.B. BIRM Bogdan Pieprzak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

930590444

7.3.3)Ulica

Kutrowskiego 27/4

7.3.4)Miejscowość

Oława

7.3.5)Kod pocztowy

55-200

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

500000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45262600-7Różne specjalne roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
450 916 zł
Próbka: 39 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
238 000 zł2 010 911 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 772 911 zł
Źródło próbki
CPV 45262· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
238 000 zł
Mediana
450 916 zł
Górny kwartyl
2 010 911 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Oława prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Oława.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 500 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45262600-7 (Różne specjalne roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.B. BIRM Bogdan Pieprzak (Oława). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.