Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
87 131 zł
Umowa zawarta
1 września 2023
Okres realizacji
od 1 września 2023 do 31 lipca 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych dla potrzeb Szkoły Podstawowej im. gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie

Zamawiający Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie (Młodzieszyn, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych dla potrzeb Szkoły Podstawowej im. gen.…”, wybierając ofertę wykonawcy Sklep Spożywczo-Przemysłowy „U Martyny” Martyna Kwiatkowska. Wartość umowy: 87 131 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
87 131 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 września 2023

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    19 marca 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Sklep Spożywczo-Przemysłowy „U Martyny” Martyna Kwiatkowska (Młodzieszyn).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 87 131,30 zł (umowę zawarto 1 września 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2023 r. do 31 lipca 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail