Wynik częściowy: umowy w 4 z 10 części, 6 unieważniono10 części
Łączna wartość umów
291 353 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków higienicznych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej. 2. Przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    177 736 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 21. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystościowych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej. 2. Przedmiot zamówienia został określonyw załączniku nr 1 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 31. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystościowych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej. 2. Przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Umowa zawarta
    Część 41. Przedmiotem zamówienia jest dostawa worków foliowych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej. 2. Przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ
    P.P.H.U. MARCIN Artur Tarczyński· Kutno
    Wartość umowy
    50 577 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 51. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków myjąco - dezynfekujących dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej. 2. Przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ
    PPHU BARLON Bartłomiej Osiński· Nowe Miasto
    Wartość umowy
    9751 zł
    1 oferta
  6. Unieważniona
    Część 61. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków higienicznych - artykułów jednorazowych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej. 2. Przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  7. Umowa zawarta
    Część 71. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków myjąco - dezynfekujących dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej. 2. Przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    53 290 zł
    1 oferta
  8. Unieważniona
    Część 81. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mat, wycieraczek dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej. 2. Przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  9. Unieważniona
    Część 91. Przedmiotem zamówienia jest dostawa myjąco - dezynfekujących dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej. 2. Przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  10. Unieważniona
    Część 101. Przedmiotem zamówienia jest dostawa myjąco - dezynfekujących dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej. 2. Przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 10 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności20%Skrócenie terminu dostaw częściowych20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa środków czystościowych, higienicznych, myjąco - dezynfekujących oraz worków foliowych medycznych, gospodarczych i na zwłoki dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej Szpital Powiatowy im. M. Skłodowskiej-Curie (Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa środków czystościowych, higienicznych, myjąco - dezynfekujących oraz worków…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 291 353 zł. Złożono 5 ofert.

Łączna wartość umów
291 353 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 10 części
Konkurencyjność
~3,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 10 części: w 4 wybrano wykonawcę, 6 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Higma Service Sp. z o.o. (części 1, 7); P.P.H.U. MARCIN Artur Tarczyński (część 4); PPHU BARLON Bartłomiej Osiński (część 5).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 291 353,30 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej Szpital Powiatowy im. M. Skłodowskiej-Curie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000308318

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szpitalna 1

1.5.2.)Miejscowość

Skarżysko-Kamienna

1.5.3.)Kod pocztowy

26-110

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@zoz.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://zoz.com.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1dde83d7-2bb9-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa środków czystościowych, higienicznych, myjąco - dezynfekujących oraz worków foliowych medycznych, gospodarczych i na zwłoki dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1dde83d7-2bb9-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00413759

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-09-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00046769/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa środków czystościowych, higienicznych, myjąco-dezynfekujących oraz worków foliowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00328748

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.382.12.BD.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków higienicznych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej.
2. Przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk

4.5.5.)Wartość części

305810,42 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystościowych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej.
2. Przedmiot zamówienia został określonyw załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

4.5.5.)Wartość części

3317,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystościowych
dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej.
2. Przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33711900-6 - Mydło

33711610-6 - Szampony

39514200-0 - Ścierki

39224340-3 - Kosze

4.5.5.)Wartość części

35775,85 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa worków foliowych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej.
2. Przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

18930000-7 - Worki i torby

4.5.5.)Wartość części

37684,18 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków myjąco - dezynfekujących
dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej.
2. Przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

4.5.5.)Wartość części

9012,89 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków higienicznych - artykułów jednorazowych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej.
2. Przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39222120-1 - Kubki jednorazowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39222110-8 - Sztućce i talerze jednorazowe

4.5.5.)Wartość części

8137,56 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków myjąco - dezynfekujących dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej.
2. Przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

4.5.5.)Wartość części

39147,66 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mat, wycieraczek dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej.
2. Przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39530000-6 - Dywany, maty i dywaniki

4.5.5.)Wartość części

7626,21 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa myjąco - dezynfekujących dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej.
2. Przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

4.5.5.)Wartość części

5331,04 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa myjąco - dezynfekujących dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej.
2. Przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

4.5.5.)Wartość części

19585,28 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

177735,62 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

177735,62 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

177735,62 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Higma Service Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 160047090

7.3.3)Ulica

Gosławicka 2

7.3.4)Miejscowość

Opole

7.3.5)Kod pocztowy

45-446

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

177735,62 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Unieważniono postępowanie w zakresie pakietu nr 2 na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych z uwagi na brak złożonych ofert.

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Unieważniono postępowanie w zakresie pakietu nr 3 na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych z uwagi na brak złożonych ofert.

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

50577,11 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

59600,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

50577,11 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.H.U. MARCIN Artur Tarczyński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

610230966

7.3.4)Miejscowość

Kutno

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

50577,11 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9751,05 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

9751,05 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9751,05 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
PPHU BARLON Bartłomiej Osiński

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PPHU BARLON Bartłomiej, Robert i Piotr Osińscy s.c.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130019711

7.3.3)Ulica

Miszeqwo Wielkie 3

7.3.4)Miejscowość

Nowe Miasto

7.3.5)Kod pocztowy

09-120

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9751,05 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Unieważniono postępowanie w zakresie pakietu nr 6 na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych z uwagi na brak złożonych ofert.

Sekcja 21

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 22

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

53289,52 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

53289,52 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

53289,52 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 23

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Higma Service Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 160047090

7.3.3)Ulica

Gosławicka 2

7.3.4)Miejscowość

Opole

7.3.5)Kod pocztowy

45-446

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 24

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

53289,52 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 25

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Unieważniono postępowanie w zakresie pakietu nr 8 na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych z uwagi na brak złożonych ofert.

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Unieważniono postępowanie w zakresie pakietu nr 9 na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych z uwagi na brak złożonych ofert.

Sekcja 27

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Unieważniono postępowanie w części dotyczącej zadania nr 10 na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy Prawo zamówień publicznych z uwagi na odrzucenie wszystkich złożonych ofert.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej Szpital Powiatowy im. M. Skłodowskiej-Curie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skarżysko-Kamienna.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 291 353 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33760000-5 (Papier toaletowy. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Higma Service Sp. z o.o. (Opole). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.