Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
PUH Martina Catering Spółka z o.o.· Poznańśrednia firma

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: PPHU Eksport-Import "Martina" Walczak Mirosław

Wartość umowy
1 559 828 zł
Umowa zawarta
20 września 2023
Okres realizacji
od 1 października 2023 do 30 września 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 559 828 zł – 1 688 125 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Koszt20%Czas realizacji reklamacji ( w minutach)20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZAMÓWIENIE NA USŁUGI SPOŁECZNE - ŚWIADCZENIE USŁUG PRZYGOTOWANIA I DOSTARCZANIA CAŁODZIENNEGO WYŻYWIENIA DLA PACJENTÓW ZAKŁADU OPIEKUŃCZO-LECZNICZEGO W GNIEŹNIE

Zamawiający Zakład Opiekuńczo-leczniczy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Gniezno, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „ZAMÓWIENIE NA USŁUGI SPOŁECZNE - ŚWIADCZENIE USŁUG PRZYGOTOWANIA I DOSTARCZANIA…”, wybierając ofertę wykonawcy PUH Martina Catering Spółka z o.o. Wartość umowy: 1 559 828 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
1 559 828 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: PUH Martina Catering Spółka z o.o. (Poznań), wspólnie z: PPHU Eksport-Import "Martina" Walczak Mirosław.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 559 827,50 zł (umowę zawarto 20 września 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 559 827,50 zł do 1 688 125,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 października 2023 r. do 30 września 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail