Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
259 282 zł
Umowa zawarta
19 września 2023
Okres realizacji
od 1 października 2023 do 30 września 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 259 282 zł – 264 366 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa warzyw, owoców i jaj do „Uzdrowisko Horyniec Sp.” z o.o.”

Zamawiający "uzdrowisko Horyniec" Sp. z o.o. (Horyniec-Zdrój, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa warzyw, owoców i jaj do „Uzdrowisko Horyniec Sp.” z o.o”, wybierając ofertę wykonawcy PPUH "WESELAK" Witold Weselak. Wartość umowy: 259 282 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
259 282 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PPUH "WESELAK" Witold Weselak (Lubaczów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 259 281,55 zł (umowę zawarto 19 września 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 259 281,55 zł do 264 366,07 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 października 2023 r. do 30 września 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"UZDROWISKO HORYNIEC" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000781032

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Sanatoryjna 3

1.5.2.)Miejscowość

Horyniec-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

37-620

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.7.)Numer telefonu

166313088

1.5.8.)Numer faksu

166313355

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@uzdrowisko-horyniec.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://uzdrowisko-horyniec.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4a9513e0-3ff7-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Dostawa warzyw, owoców i jaj do „Uzdrowisko Horyniec Sp.” z o.o.”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4a9513e0-3ff7-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00406727

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-09-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00259101/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa warzyw, owoców i jaj

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00361237

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

UH-ZP.26.4.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

290000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy (własnym transportem Wykonawcy, wraz z wniesieniem do magazynu) warzyw, owoców i jaj zgodnie z telefonicznymi zamówieniami do:
a) Punktu Żywienia "Uzdrowisko Horyniec|" Sp. z o.o. ul. Sanatoryjna 5, 37-620 Horyniec-Zdrój,
b) Cafe Sanacja "Uzdrowisko Horyniec|" Sp. z o.o. ul. Zdrojowa 14 A,
wg asortymentu i w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03142500-3 - Jaja

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

259281,55 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

264366,07 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

259281,55 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PPUH "WESELAK" Witold Weselak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7931395429

7.3.3)Ulica

Mickiewicza 105

7.3.4)Miejscowość

Lubaczów

7.3.5)Kod pocztowy

37-600

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

259281,55 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-10-01 do 2024-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15300000-1Owoce, warzywa i podobne produkty
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 806 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
157 678 zł527 106 zł
Rozstęp międzykwartylowy
369 428 zł
Źródło próbki
CPV 15300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
157 678 zł
Mediana
219 806 zł
Górny kwartyl
527 106 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"uzdrowisko Horyniec" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Horyniec-Zdrój.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 259 282 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15300000-1 (Owoce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PPUH "WESELAK" Witold Weselak (Lubaczów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.