Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
382 284 zł
Umowa zawarta
12 września 2023
Okres realizacji
do 30 kwietnia 2024
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 382 284 zł – 454 608 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Sukcesywne dostawy pelletu drzewnego do kotłowni przy Zespole Szkół im. dr Heleny Spoczyńskiej w Lipinach na okres od września 2023r . do kwietnia 2024r.”

Zamawiający Zespół Szkół im. Dr Heleny Spoczyńskiej w Lipinach (Lipiny, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy pelletu drzewnego do kotłowni przy Zespole Szkół im. dr Heleny…”, wybierając ofertę wykonawcy FARM Krzysztof Piechut. Wartość umowy: 382 284 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
382 284 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 sierpnia 2023

    Termin ofert: 16 sierpnia 2023 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 września 2023

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FARM Krzysztof Piechut (Koluszki), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 382 284,00 zł (umowę zawarto 12 września 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 382 284,00 zł do 454 608,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 kwietnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail