Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Agopol-Ekotrade sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej; Silesia Ekotrade sp. z o.o

Wartość umowy
86 760 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2023
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 86 760 zł – 327 600 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa sprzątania pomieszczeń w budynkach biurowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu

Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu (Wałbrzych, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa sprzątania pomieszczeń w budynkach biurowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej…”, wybierając ofertę wykonawcy Ekotrade Sp. z o.o. Wartość umowy: 86 760 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w WałbrzychuWałbrzych, Dolnośląskieopublikowano 11 września 2023
Wartość umowy
86 760 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Ekotrade Sp. z o.o. (Warszawa), wspólnie z: Agopol-Ekotrade sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej; Silesia Ekotrade sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 86 760,00 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 86 760,00 zł do 327 600,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 005811387

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kilińskiego 1

1.5.2.)Miejscowość

Wałbrzych

1.5.3.)Kod pocztowy

58-300

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@um.walbrzych.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

mops.walbrzych.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,136128,cddaf8b03288749c50afecad7ac3c9a4.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa sprzątania pomieszczeń w budynkach biurowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6663b055-2d40-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00390149

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-09-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00029345/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Sprzątanie pomieszczeń MOPS

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00331388

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DO/3210/7/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

209006,88 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

77174,16 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa polegająca na sprzątaniu pomieszczeń biurowych w budynkach zamawiającego, tj. Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Mickiewicza 26, Placówce Wsparcia Dziennego przy ul. Niepodległości 64 oraz Placówce Wsparcia Dziennego przy ul. Dunikowskiego 39.

4.5.3.)Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

86760,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

327600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

86760,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Ekotrade Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Agopol-Ekotrade sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej; Silesia Ekotrade sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

012024273

7.3.3)Ulica

Melomanów 4

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-712

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

86760,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90910000-9Usługi sprzątania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
554 360 zł
Próbka: 144 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
226 398 zł1 461 462 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 235 063 zł
Źródło próbki
CPV 90910000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
226 398 zł
Mediana
554 360 zł
Górny kwartyl
1 461 462 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wałbrzych.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 86 760 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90910000-9 (Usługi sprzątania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Ekotrade Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.