Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
"CONSTRUCTO BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"· Rogówkomała firma
Wartość umowy
15 488 993 zł
Umowa zawarta
11 sierpnia 2023
Okres realizacji
330 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 15 488 993 zł – 17 991 218 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dokończenie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Przebudowa, rozbudowa i remont Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego i Rehabilitacji Medycznej..."

Zamawiający Zakład Opiekuńczo - Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dokończenie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: Przebudowa,…”, wybierając ofertę wykonawcy "CONSTRUCTO BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ". Wartość umowy: 15 488 993 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
15 488 993 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 maja 2023

    Termin ofert: 4 lipca 2023 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 sierpnia 2023

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy "CONSTRUCTO BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" (Rogówko), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 15 488 992,75 zł (umowę zawarto 11 sierpnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 15 488 992,75 zł do 17 991 218,28 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 330 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail