Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Emporio Sp. z o.o.; Vigor Security Sp. z o.o

Wartość umowy
1 121 808 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2023
Okres realizacji
od 9 września 2023 do 8 września 2024
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 1 121 808 zł – 1 451 249 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena98%Czas dojazdu grupy interwencyjnej2%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa ochrony fizycznej osób i mienia

Zamawiający Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "RADKOM" Sp.z o.o. (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa ochrony fizycznej osób i mienia”, wybierając ofertę wykonawcy Security Emporio Sp. z o.o. Sp. k. Wartość umowy: 1 121 808 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
1 121 808 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Security Emporio Sp. z o.o. Sp. k. (Poznań), wspólnie z: Emporio Sp. z o.o.; Vigor Security Sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 121 808,10 zł (umowę zawarto 21 sierpnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 1 121 808,10 zł do 1 451 248,59 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 9 września 2023 r. do 8 września 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail