Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
360 023 zł
Umowa zawarta
7 sierpnia 2023
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 360 023 zł – 555 000 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa Tokenów do zasilania posiadanej przez Zamawiającego subskrypcji Microsoft Azure w modelu Program Microsoft Open Value

Zamawiający Innobaltica Sp. z o. o. (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa Tokenów do zasilania posiadanej przez Zamawiającego subskrypcji Microsoft Azure w…”, wybierając ofertę wykonawcy MScloud Sp. z o.o. Wartość umowy: 360 023 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Innobaltica Sp. z o. o.Gdańsk, Pomorskieopublikowano 18 sierpnia 2023
Wartość umowy
360 023 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 lipca 2023

    Termin ofert: 24 lipca 2023 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 sierpnia 2023

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MScloud Sp. z o.o. (Katowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 360 022,50 zł (umowę zawarto 7 sierpnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 360 022,50 zł do 555 000,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail