Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 018 938 zł
Umowa zawarta
10 sierpnia 2023
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 018 938 zł – 1 236 743 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Radomyśl nad Sanem

Zamawiający Gmina Radomyśl nad Sanem (Radomyśl Nad Sanem, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Radomyśl nad Sanem”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo MOLTER Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 018 938 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Radomyśl nad SanemRadomyśl Nad Sanem, Podkarpackieopublikowano 16 sierpnia 2023
Wartość umowy
1 018 938 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo MOLTER Sp. z o.o. (Głogów Małopolski), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 018 937,52 zł (umowę zawarto 10 sierpnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 018 937,52 zł do 1 236 742,87 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail