Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
246 968 zł
Umowa zawarta
10 sierpnia 2023
Okres realizacji
od 4 września 2023 do 21 czerwca 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 246 968 zł – 272 650 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin zapewnienia pojazdu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług w zakresie odwozu i dowozu dzieci do szkół na terenie Gminy Kawęczyn w roku szkolnym 2023/2024

Zamawiający Gmina Kawęczyn (Kawęczyn, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług w zakresie odwozu i dowozu dzieci do szkół na terenie Gminy Kawęczyn w…”, wybierając ofertę wykonawcy JOŃSKI TRAVEL PRZEWOZY TURYSTYCZNE KRAJOWE I ZAGRANICZNE MAGDALENA BAJZERT. Wartość umowy: 246 968 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina KawęczynKawęczyn, Wielkopolskieopublikowano 14 sierpnia 2023
Wartość umowy
246 968 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy JOŃSKI TRAVEL PRZEWOZY TURYSTYCZNE KRAJOWE I ZAGRANICZNE MAGDALENA BAJZERT (Przykona), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 246 967,70 zł (umowę zawarto 10 sierpnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 246 967,70 zł do 272 650,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 4 września 2023 r. do 21 czerwca 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KAWĘCZYN

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 311019480

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kawęczyn 48

1.5.2.)Miejscowość

Kawęczyn

1.5.3.)Kod pocztowy

62-704

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.7.)Numer telefonu

63 288 59 34

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ugkaweczyn@kaweczyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kaweczyn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e23003f1-217d-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług w zakresie odwozu i dowozu dzieci do
szkół na terenie Gminy Kawęczyn w roku szkolnym 2023/2024

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e23003f1-217d-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00352991

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-08-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00015333/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Świadczenie usług w zakresie odwozu i dowozu dzieci do szkół na terenie Gminy Kawęczyn

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00308068

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ROŚ-FZP.271.9.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

228673,80 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie dowozu i odwozu uczniów do i z placówek oświatowych z terenu Gminy Kawęczyn w formie zakupu imiennych biletów miesięcznych w okresie od 4 września 2024 r. 21 czerwca 2024 r. z wyłączeniem przerwy świątecznej oraz innych dni wolnych od zajęć, z uwzględnieniem uprawnień do ulgowych przejazdów określonych w odrębnych przepisach wraz z zapewnieniem opieki dla uczniów.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje:

1) Dowóz i odwóz uczniów do Szkoły Podstawowej im. płk .pil. St. J. Skarżyńskiego w Skarżynie , Skarżyn 23, 62-704 Kawęczyn.

a) Będziechów – Skarżyn - 29 uczniów
b) Świdle - 2 uczniów
c) Madalin – Skarżyn - 2 uczniów
d) Marcjanów – Skarżyn - 1 uczeń

UWAGA: W Będziechowie uczniowie będą wsiadać na 5 przystankach w pozostałych miejscowościach na jednym przystanku.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Łącznie: - 34 uczniów

2) Dowóz i odwóz uczniów do Szkoły Podstawowej im. JP II w Tokarach Pierwszych, Tokary Pierwsze 4, 62-704 Kawęczyn.
a) Chocim – Tokary Pierwsze - 18 uczniów
b) Głuchów – Tokary Pierwsze - 21 uczniów
c) Milejów – Tokary Pierwsze - 9 uczniów
d) Żdżary – Tokary Pierwsze - 16 uczniów

UWAGA: W Żdżarach i w Milejowie uczniowie będą wsiadać na czterech przystankach, w Głuchowie na trzech przystankach. Natomiast w Chocimiu uczniowie będą wsiadać na dwóch przystankach.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Łącznie: - 64 uczniów

3) Dowóz i odwóz uczniów do Szkoły Podstawowej im. MSC w Kawęczynie,
Kawęczyn 49 A, 62 -704 Kawęczyn
a) Wojciechów – Kawęczyn - 4 uczniów
b) Marianów – Kawęczyn - 3 uczniów
c) Tokary Pierwsze – Kawęczyn - 1 uczeń
d) Kowale Pańskie – Kawęczyn - 1 uczeń
e) Nowy Świat – Kawęczyn - 2 uczniów

Uwaga: W Wojciechowie i Marianowie uczniowie będą wsiadać na dwóch przystankach, a w pozostałych miejscowościach na jednym przystanku.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Łącznie: - 11 uczniów


4) Dowóz i odwóz uczniów do Szkoły Podstawowej i Przedszkola Gminnego w Kowalach Pańskich, 62-704 Kawęczyn

Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Kowalach Pańskich- Kolonii, Kowale Pańskie - Kolonia 34, 62-704 Kawęczyn

a) Młodzianów – Kowale Pańskie - 9 uczniów
b) Leśnictwo – Kowale Pańskie - 9 uczniów


Przedszkole Gminne ”Kasztanowe Ludki” w Kowale Pańskie, Kowale Pańskie 58 ,
62 - 704 Kawęczyn

a) Młodzianów – Kowale Pańskie - 4 uczniów
b) Leśnictwo – Kowale Pańskie - 2 uczniów

UWAGA: W Leśnictwie uczniowie będą wsiadać na dwóch przystankach a w Młodzianowie na jednym. Będzie jeszcze jeden przystanek w Dziewiątce i jeden w Siedliskach.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Łącznie: 24 uczniów

Łączna liczba dowożonych uczniów: 133


A) Łączna długość linii komunikacyjnych dziennie wynosi ok. 315 km. Ilość zamówionych usług należy traktować szacunkowo. Ilość ta może się zwiększyć lub zmniejszyć o ok. +/- 20 %. Zamawiający zastrzega sobie prawo do dodatkowych przystanków wg bieżących potrzeb.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

246967,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

272650,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

246967,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JOŃSKI TRAVEL PRZEWOZY TURYSTYCZNE KRAJOWE I ZAGRANICZNE MAGDALENA BAJZERT

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6681801789

7.3.3)Ulica

Wrzosowa 2

7.3.4)Miejscowość

Przykona

7.3.5)Kod pocztowy

62-731

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

246967,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-09-04 do 2024-06-21

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kawęczyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kawęczyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 246 968 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: JOŃSKI TRAVEL PRZEWOZY TURYSTYCZNE KRAJOWE I ZAGRANICZNE MAGDALENA BAJZERT (Przykona). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.