Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
364 560 zł
Umowa zawarta
4 sierpnia 2023
Okres realizacji
od 4 września 2023 do 21 czerwca 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 364 560 zł – 388 740 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena85%Czas podstawienia autobusu zastępczego10%Termin płatności faktury5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przewóz uczniów niepełnosprawnych do szkół/placówek oświatowych w roku szkolnym 2023/2024

Zamawiający Centrum Usług Wspólnych Gminy Twardogóra (Twardogóra, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przewóz uczniów niepełnosprawnych do szkół/placówek oświatowych w roku szkolnym 2023/2024”, wybierając ofertę wykonawcy Ala Bus spółka z ograniczona odpowiedzialnością. Wartość umowy: 364 560 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
364 560 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Ala Bus spółka z ograniczona odpowiedzialnością (Kielce), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 364 560,00 zł (umowę zawarto 4 sierpnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 364 560,00 zł do 388 740,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 4 września 2023 r. do 21 czerwca 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Usług Wspólnych Gminy Twardogóra

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 363929163

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

1 Maja 2

1.5.2.)Miejscowość

Twardogóra

1.5.3.)Kod pocztowy

56-416

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 606 61 00

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

oswiata@twardogora.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

cuw.twardogora.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d9832eb2-1bfe-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przewóz uczniów niepełnosprawnych do szkół/placówek oświatowych w roku szkolnym 2023/2024

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d9832eb2-1bfe-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00346461

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-08-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00075105/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Przewóz uczniów niepełnosprawnych do szkół/placówek oświatowychw roku szkolnym 2023/2024

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00296077

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CUW.260.3.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn. „Przewóz uczniów niepełnosprawnych do szkół/placówek oświatowych w roku szkolnym 2023/2024” według tras dowozu:
5.2.1. Trasa nr 1:
Przewóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Twardogóra do Zespołu Placówek Specjalnych w Oleśnicy, 56-400 Oleśnica, ul. Wojska Polskiego 8.
Usługa obejmuje:
- dowóz uczniów niepełnosprawnych na trasie: Grabowno Wielkie 117/7, Grabowno Wielkie 145/2, Grabowno Wiel-kie 151/2, Grabowno Male 50, Twardogóra ul. Wrocławska 48, Twardogóra ul. Wrocławska 11/1, Goszcz Plac Pała-cowy 5/2, Twardogóra ul. Młyńska 8a/3, Twardogóra ul. Rynek 2/2 i Rynek 17/2, Chełstówek 10B – Zespół Placó-wek Specjalnych Oleśnica ul. Wojska Polskiego 8
- przywóz uczniów niepełnosprawnych (ok. godz. 14.00) spod Zespołu Placówek Specjalnych w Oleśnicy do miejsca za-mieszkania ucznia
5.2.2. Trasa nr 2:
Przewóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Twardogóra do Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego w Miliczu, 56-300 Milicz, ul. Kopernika 20.
Usługa obejmuje:
- dowóz uczniów niepełnosprawnych na trasie: Chełstów 31, Twardogóra ul. Plac Piastów 2/5 i Plac Piastów 10-12/26, Twardogóra ul. Rynek 8/14, Twardogóra ul. Krótka 1/1, Grabowno Małe 39 i 73, Twardogóra ul. Grunwaldzka 19, Goszcz ul. Parkowa 16 -Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, Dzienny Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy w Miliczu, Milicz ul. Kopernika 20
- przywóz uczniów niepełnosprawnych (ok. godz. 14.00) spod Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego w Miliczu do miejsca zamieszkania ucznia.
5.2.3. Na trasie nr 1 i 2:
- przewóz odbywa się od poniedziałku do piątku, w dniach nauki szkolnej (godzina rozpoczęcia zajęć każdego dnia od godziny 8.00, godzina zakończenia zajęć ok. 14.00
- Wykonawca zapewnia osoby do sprawowania opieki podczas dowozu dzieci, po jednej na każdej trasie,
- pojazd musi zapewniać opiekunowi swobodny dostęp w czasie jazdy do każdego przewożonego dziecka;
- siedzenia pasażerów muszą być wyposażone w pasy bezpieczeństwa
- Przewidywana ilość dni przewozu w roku szkolnym 2023/2024 wynosi 186.

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

364560 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

388740 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

364560 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Ala Bus spółka z ograniczona odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9591947835

7.3.3)Ulica

Kolbera 9

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-516

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

364560 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-09-04 do 2024-06-21

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
422 172 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
283 054 zł1 433 564 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 150 509 zł
Źródło próbki
CPV 60130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
283 054 zł
Mediana
422 172 zł
Górny kwartyl
1 433 564 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Usług Wspólnych Gminy Twardogóra prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Twardogóra.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 364 560 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60130000-8 (Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Ala Bus spółka z ograniczona odpowiedzialnością (Kielce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.