Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
256 500 zł
Umowa zawarta
7 lipca 2023
Okres realizacji
od 1 sierpnia 2023 do 31 lipca 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 256 500 zł – 355 406 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin odbioru30%Odległość spalarni wykonawcy10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór, transport i utylizacja odpadów medycznych przez okres 12 miesięcy

Zamawiający Powiatowe Centrum Medyczne w Wołowie Spółka z o.o. (Wołów, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór, transport i utylizacja odpadów medycznych przez okres 12 miesięcy”, wybierając ofertę wykonawcy REMONDIS Medison Chrzanów Sp. z o. o. Wartość umowy: 256 500 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
256 500 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy REMONDIS Medison Chrzanów Sp. z o. o. (Chrzanów), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 256 500,00 zł (umowę zawarto 7 lipca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 256 500,00 zł do 355 406,40 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 sierpnia 2023 r. do 31 lipca 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail