Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja Dróg Gminnych na terenie Gminy Wodynie Zadanie I: do VIII

Zamawiający Gmina Wodynie (Wodynie, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja Dróg Gminnych na terenie Gminy Wodynie Zadanie I: do VIII”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WodynieWodynie, Mazowieckieopublikowano 1 sierpnia 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
  • 1

    ZakresOgłoszenie dotyczy zamówienia klasycznego o wartości powyżej 130 000 zł, ale poniżej progów unijnych.

  • 2

    ZakresZamawiający wypłaci zaliczkę w wysokości 2% wynagrodzenia.

  • 3

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja dróg gminnych w Gminie Wodynie, obejmująca przebudowę dróg wewnętrznych oraz budowę drogi wewnętrznej (ul. Południowa w m. Wodynie). Oferta musi obejmować wszystkie zadania od I do VII.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wodynie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582664

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Siedlecka 43

1.4.2.)Miejscowość

Wodynie

1.4.3.)Kod pocztowy

08-117

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@wodynie.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.wodynie.eu/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d298fe1b-7d2f-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00335331

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-08-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00501505

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja Dróg Gminnych na terenie Gminy Wodynie

Zadanie I: do VIII

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja Dróg Gminnych na terenie Gminy Wodynie

Zadanie I:Przebudowa drogi wewnętrznej - dz. Nr 252 w m. Oleśnica.
Zadanie II: Przebudowa drogi wewnętrznej - dz. Nr 263 w m. Oleśnica.
Zadanie III: Przebudowa drogi wewnętrznej - dz. Nr 316 w m. Oleśnica.
Zadanie IV: Przebudowa drogi wewnętrznej - dz. Nr 326 w m. Oleśnica.
Zadanie V: Przebudowa drogi wewnętrznej - dz. Nr 366 w m. Oleśnica.
Zadanie VI: Przebudowa drogi wewnętrznej - dz. Nr 427 w m. Oleśnica.
Zadanie VII: Budowa drogi wewnętrznej - ul. Południowa w m. Wodynie

Zamówienie jest podzielone na zadania.
Każdy wykonawca może złożyć jedną ofertę na realizację przebudowy i budowy dróg w ramach Zadań od I do VII .Oferta musi obejmować wykonanie wszystkich Zadań od I do VII.

Wykonawca może złożyć jedną ofertę na realizację Zadania VIII
Wykonawca składając ofertę na realizację Zadań od I do VII nie może złożyć jednocześnie oferty na pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach wykonania Zadania VIII

Zamawiający wypłaci Wykonawcy zaliczkę w kwocie 2 % wynagrodzenia (wkład własny) na początku inwestycji, tj. w terminie 30 dni od daty zawarcia Umowy, nie wcześniej jednak niż w terminie siedmiu dni od daty otrzymania od Wykonawcy prawidłowo wystawionej faktury VAT zaliczkowej.
W przypadku odstąpienia od realizacji umowy przez którąkolwiek ze stron postępowania, Wykonawca zobowiązany jest do zwrotu otrzymanej zaliczki w terminie 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja Dróg Gminnych na terenie Gminy Wodynie
Zadanie VIII: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru nad realizacją zadań od I do VII
Wykonawca może złożyć jedną ofertę na realizację Zadania VIII
Wykonawca składając ofertę na realizację Zadań od I do VII nie może złożyć jednocześnie oferty na pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach wykonania Zadania VIII

Zamawiający wypłaci Wykonawcy zaliczkę w kwocie 2 % wynagrodzenia (wkład własny) na początku inwestycji, tj. w terminie 30 dni od daty zawarcia Umowy, nie wcześniej jednak niż w terminie siedmiu dni od daty otrzymania od Wykonawcy prawidłowo wystawionej faktury VAT zaliczkowej.
W przypadku odstąpienia od realizacji umowy przez którąkolwiek ze stron postępowania, Wykonawca zobowiązany jest do zwrotu otrzymanej zaliczki w terminie 14 dni od daty odstąpienia od umowy.

3.9.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

3.10.)Dodatkowy kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-02-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia

8 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

DARFIK Firma Projektowo-Usługowa Dariusz Zbieć

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8212399790

4.3.3.)Ulica

Prymasa Stefana Wyszyńskiego

4.3.4.)Miejscowość

Siedlce

4.3.5.)Kod pocztowy

08-110

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

44280,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00086241/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-08-01

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

44280,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wodynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wodynie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.