Wynik częściowy: umowy w 2 z 10 części, 8 unieważniono10 części
Łączna wartość umów
37 932 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Mycie i dezynfekcja rąk (system -zamknięty)
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2Mycie i dezynfekcja rąk ( system łokciowy)
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 3Dezynfekcja narzędzi A
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4Dezynfekcja narzędzi B
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5Preparaty do maszynowego mycia i dezynfekcji narzędzi chirurgicznych, endoskopów, kolonoskopów (Endoskopia - B)
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 6Preparaty do mycia i dezynfekcji kuchenek oddziałowych
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  7. Unieważniona
    Część 7Dezynfekcja myjki - dezynfekatora
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  8. Unieważniona
    Część 8Dezynfekcja powierzchni/ sprzętu
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  9. Umowa zawarta
    Część 9Mycie ciała pacjenta, włosów, mycie skóry pacjenta przed zabiegami operacyjnymi
    Wartość umowy
    5130 zł
    1 oferta
  10. Umowa zawarta
    Część 10Preparaty do maszynowego mycia i dezynfekcji , endoskopów, endoskopów giętkich (Endoskopia A)
    Wartość umowy
    32 802 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 10 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin rozpatrzenia reklamacji15%Termin dostawy cząstkowej15%Oznakowanie na opakowaniu w języku polskim10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa preparatów dezynfekcyjnych

Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa preparatów dezynfekcyjnych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 37 932 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
37 932 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 10 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 10 części: w 2 wybrano wykonawcę, 8 unieważniono.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Schulke Polska Sp. z o.o. za łącznie 37 931,97 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 280314632

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Warszawska 30

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-082

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpital.uwm.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://szpital.uwm.edu.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/usk_olsztyn/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa preparatów dezynfekcyjnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fe306978-1659-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00331219

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-07-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00040840/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Dostawa preparatów dezynfekcyjnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

27/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

90509,60 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mycie i dezynfekcja rąk (system -zamknięty)

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

4552,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mycie i dezynfekcja rąk ( system łokciowy)

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

16908,48 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dezynfekcja narzędzi A

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

6426,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dezynfekcja narzędzi B

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

8780,62 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Preparaty do maszynowego mycia i dezynfekcji narzędzi chirurgicznych, endoskopów, kolonoskopów (Endoskopia - B)

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

12236,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Preparaty do mycia i dezynfekcji kuchenek oddziałowych

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

1790,10 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dezynfekcja myjki - dezynfekatora

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

388,80 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dezynfekcja powierzchni/ sprzętu

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

9990,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mycie ciała pacjenta, włosów, mycie skóry pacjenta przed zabiegami operacyjnymi

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

4793,19 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Preparaty do maszynowego mycia i dezynfekcji , endoskopów, endoskopów giętkich (Endoskopia A)

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

32469,12 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W powyższych częściach zamówienia nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W powyższych częściach zamówienia kwota jaką Zamawiający zabezpieczył na sfinansowanie zamówienia jest niewystarczająca.

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W powyższych częściach zamówienia kwota jaką Zamawiający zabezpieczył na sfinansowanie zamówienia jest niewystarczająca.

Sekcja 9

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W powyższych częściach zamówienia kwota jaką Zamawiający zabezpieczył na sfinansowanie zamówienia jest niewystarczająca.

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W powyższych częściach zamówienia kwota jaką Zamawiający zabezpieczył na sfinansowanie zamówienia jest niewystarczająca.

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W powyższych częściach zamówienia kwota jaką Zamawiający zabezpieczył na sfinansowanie zamówienia jest niewystarczająca.

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W powyższych częściach zamówienia nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 13

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W powyższych częściach zamówienia kwota jaką Zamawiający zabezpieczył na sfinansowanie zamówienia jest niewystraczająca.

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5130,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5130,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5130,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Schulke Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

527-00-10-985

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-07-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5130,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 10)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

32801,97 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32801,97 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

32801,97 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Schulke Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

527-00-10-985

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 10)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-07-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

32801,97 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33631600-8Środki antyseptyczne i dezynfekcyjn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
497 318 zł
Próbka: 32 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
256 498 zł1 012 946 zł
Rozstęp międzykwartylowy
756 448 zł
Źródło próbki
CPV 33631600· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
256 498 zł
Mediana
497 318 zł
Górny kwartyl
1 012 946 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 37 932 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33631600-8 (Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Schulke Polska Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.