Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dowóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2022/2023 do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z siedzibą w Mielcu, ul. Królowej Jadwigi 1

Zamawiający Gmina Połaniec (Połaniec, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dowóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2022/2023 do Specjalnego Ośrodka…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PołaniecPołaniec, Świętokrzyskie (powiat Staszowski →)opublikowano 21 lipca 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 273 224 zł
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA POŁANIEC

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409710

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Ruszczańska 27

1.4.2.)Miejscowość

Połaniec

1.4.3.)Kod pocztowy

28-230

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.4.7.)Numer telefonu

15 8650 305

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@poczta.polaniec.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://polaniec.bip.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0683dd6d-16da-11ed-acbd-46d0480cd9c4

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00318344

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-07-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00295114/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Dowóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2022/2023 do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z siedzibą w Mielcu, ul. Królowej Jadwigi 1

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz 12 uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2022/2023, z miejsca zamieszkania do szkoły i ze szkoły do miejsca zamieszkania z terenu gminy Połaniec do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z siedzibą w Mielcu, ul. Królowej Jadwigi 1.
2. Trasa dowozu: : Połaniec (2 opiekunów) – Zrębin (2 uczniów) – Rybitwy (2 uczniów) – Połaniec: ul. Królowej Jadwigi (2 uczniów), ul. Gen. Zajączka (1 uczeń), ul. Kołłątaja (2 uczniów), ul. M. Konopnickiej (1 uczeń), ul. H. Sienkiewicza (1 uczeń) – Tursko Małe Kolonia (1 uczeń) – Mielec i z powrotem, razem 12 uczniów + 2 opiekunów, szacunkowa liczba kilometrów dziennie na trasie dom - szkoła – dom: 200. Odwóz opiekunów do Połańca po dowozie do szkoły oraz odbiór opiekunów z Połańca przed odbiorem dzieci z Mielca.
Uwaga: Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany liczby dowożonych uczniów, zmian osobowych na liście uczniów, tras przewozu dzieci niepełnosprawnych, ilości przewozów w tygodniu, terminów ich wykonywania oraz innych zmian, ze względu na okoliczności, których nie mógł przewidzieć w czasie niniejszego postępowania, a podyktowanych potrzebami Zamawiającego wynikającymi z realizacji obowiązku zapewnienia dzieciom niepełnosprawnym dowozu do szkoły.
3. Wykonawca zobowiązany będzie wykonywać przedmiot zamówienia busem dostosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych.
4. Zamawiający jest zobowiązany zapewnić 2 opiekunów dla dowożonych uczniów, a Wykonawca zobowiązany jest zapewnić im miejsce w busie.
5. Wykonawca powinien posiadać wszelkie wymagane prawem uprawnienia do przewozu osób niepełnosprawnych i posiadać pakiety opłaconych ubezpieczeń OC i NW.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie Przedmiotu Zamówienia - załącznik do SWZ.
7. Usługi objęte przedmiotem zamówienia muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz warunkami zawartymi w SWZ.
8. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas realizacji przedmiotu zamówienia realizacji przedmiotu zamówienia.
Wymagania dodatkowe:
1. Zamawiający zaleca , aby Wykonawca przed przygotowaniem oferty dokonał wizji lokalnej, z zastrzeżeniem, że sporządzenie oferty jest możliwe bez odbycia wizji lokalnej.
2. Zamawiający przekazuje wraz SWZ wszelką dokumentację niezbędną do realizacji zamówienia, w związku z czym nie przewiduje możliwości ani konieczności jej sprawdzenia przez Wykonawcę w siedzibie Zamawiającego.

3.9.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2023-06-23

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Alfa Bus Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 9591947835

4.3.4.)Miejscowość

Kielce

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

98700,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00342946/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-06-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

98700,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Połaniec prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Połaniec.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.