Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
292 137 zł
Umowa zawarta
17 lipca 2023
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 292 137 zł – 367 816 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Pamięć RAM laptopy10%Zaoferowany procesor - laptopy10%Pamięć RAM - zestawy komputerowe10%Zaoferowany procesor - zestawy komputerowe10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy i usługi związane z realizacją projektu grantowego „Cyfrowa Gmina” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa

Zamawiający Miasto Tarnobrzeg (Tarnobrzeg, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy i usługi związane z realizacją projektu grantowego „Cyfrowa Gmina”…”, wybierając ofertę wykonawcy PROGRESS Systemy Komputerowe Sp. z o.o. Wartość umowy: 292 137 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Miasto TarnobrzegTarnobrzeg, Podkarpackieopublikowano 20 lipca 2023
Wartość umowy
292 137 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PROGRESS Systemy Komputerowe Sp. z o.o (Kraków), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 292 137,30 zł (umowę zawarto 17 lipca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 292 137,30 zł do 367 815,51 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Tarnobrzeg

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409092

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 32

1.5.2.)Miejscowość

Tarnobrzeg

1.5.3.)Kod pocztowy

39-400

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampub@um.tarnobrzeg.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.tarnobrzeg.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ad1998c7-d8fb-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy i usługi związane z realizacją projektu grantowego „Cyfrowa Gmina” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ad1998c7-d8fb-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00316283

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-07-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00050022/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Dostawa sprzętu i oprogramowania (w tym pomocy dydaktycznych), szkolenia w ramach projektu CYFROWA GMINA

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt grantowy „Cyfrowa Gmina” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej V. Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia - REACT-EU, Działanie 5.1 Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00172068

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP-I.271.12.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

298130,08 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem umowy jest dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania do siedziby Zamawiającego obejmująca:
1) Doposażenie stanowisk pracowniczych – zakup skanerów (12 szt.);
2) Doposażenie sal dydaktycznych - zakup laptopów (52 szt.);
3) Doposażenie sal dydaktycznych - zakup zestawów komputerowych (15 szt.);
4) Doposażenie sal dydaktycznych - zakup routerów (2 szt.);
5) Doposażenie sal dydaktycznych - zakup monitorów prezentacyjnych (2 szt.);
6) Doposażenie sal dydaktycznych - zakup monitorów interaktywnych (2 szt.);
7) Doposażenie sal dydaktycznych - oprogramowanie do zarządzania pracownią komputerową (1 szt.);
8) Rozbudowa systemu telekonferencyjnego i transmisji on-line - zakup monitora (1 szt.)
Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został określony SOPZ stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30213000-5 - Komputery osobiste

30213100-6 - Komputery przenośne

30231300-0 - Monitory ekranowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

292137,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

367815,51 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

292137,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PROGRESS Systemy Komputerowe Sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

Regon 350708848

7.3.3)Ulica

Mickiewicza 27

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-120

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-07-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

292137,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
400 118 zł
Próbka: 132 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
141 152 zł1 049 070 zł
Rozstęp międzykwartylowy
907 918 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
141 152 zł
Mediana
400 118 zł
Górny kwartyl
1 049 070 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Tarnobrzeg prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnobrzeg.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 292 137 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 (Urządzenia komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PROGRESS Systemy Komputerowe Sp. z o.o (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.