Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Piekarnia Produkcja Sprzedaż Michał Mieńkowski· Grabowomikrofirma
Wartość umowy
3988 zł
Umowa zawarta
12 lipca 2023
Okres realizacji
od 1 lipca 2023 do 31 grudnia 2023
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych w roku 2023 do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lachowie-Pieczywo i wyroby piekarnicze

Zamawiający Zespół Szkolno-przedszkolny w Lachowie (Lachowo, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych w roku 2023 do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego…”, wybierając ofertę wykonawcy Piekarnia Produkcja Sprzedaż Michał Mieńkowski. Wartość umowy: 3988 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
3988 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Piekarnia Produkcja Sprzedaż Michał Mieńkowski (Grabowo), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 3 987,50 zł (umowę zawarto 12 lipca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 lipca 2023 r. do 31 grudnia 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W LACHOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 523027445

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

21

1.5.2.)Miejscowość

Lachowo

1.5.3.)Kod pocztowy

18-500

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

splachowo@gminakolno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://splachowo.edupage.org/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-523b15b1-0451-11ee-9355-06954b8c6cb9

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych w roku 2023 do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lachowie-Pieczywo i wyroby piekarnicze

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-523b15b1-0451-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00302783

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-07-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00063173/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych w roku 2023 do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lachowie-Pieczywo i wyroby piekarnicze

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00249255

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSP.ZP.4.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

8000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PIECZYWO I WYROBY PIEKARNICZE – I powinny być świeże, czyste, suche, bez obcych zapachów i uszkodzeń
mechanicznych, nie może być spalone, zdeformowane, o małej objętości.

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3987,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3987,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3987,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Piekarnia Produkcja Sprzedaż Michał Mieńkowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 200304604

7.3.3)Ulica

ul. Szkolna 1 lokal B

7.3.4)Miejscowość

Grabowo

7.3.5)Kod pocztowy

18-507

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-07-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3987,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-07-01 do 2023-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15810000-9Pieczywo, świeże wyroby piekarskie…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
268 651 zł
Próbka: 65 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
188 070 zł434 417 zł
Rozstęp międzykwartylowy
246 347 zł
Źródło próbki
CPV 15810000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
188 070 zł
Mediana
268 651 zł
Górny kwartyl
434 417 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkolno-przedszkolny w Lachowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lachowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 3988 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15810000-9 (Pieczywo. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Piekarnia Produkcja Sprzedaż Michał Mieńkowski (Grabowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.