Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
419 430 zł
Umowa zawarta
30 czerwca 2023
Okres realizacji
do 15 sierpnia 2023
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%okres świadczenia nieodpłatnej usługi monitoringu infrastruktury IT (SOC)- bezpłatnych kon20%Termin dostawy przedmiotu zamówienia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Podniesienie poziomu bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych"

Zamawiający Zakład Leczenia Uzależnień (Charcice, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Podniesienie poziomu bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych”, wybierając ofertę wykonawcy Hardsoft-Telekom Jarosław Kaźmierczak. Wartość umowy: 419 430 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
419 430 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Hardsoft-Telekom Jarosław Kaźmierczak (Poznań), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 419 430,00 zł (umowę zawarto 30 czerwca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 sierpnia 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD LECZENIA UZALEŻNIEŃ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 630588149

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

12

1.5.2.)Miejscowość

Charcice

1.5.3.)Kod pocztowy

64-412

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zlucharcice.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zlucharcice.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-586b5605-0453-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Podniesienie poziomu bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-586b5605-0453-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00285155

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-07-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00080848/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Podniesienie poziomu bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00251680

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DTT.241.9.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i oprogramowania podnoszącego poziom systemów teleinformatycznych. Szczegółowy zakres określa załącznik nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.)Główny kod CPV

48822000-6 - Serwery komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48219700-3 - Pakiety oprogramowania do serwera komunikacyjnego

30233100-2 - Komputerowe jednostki do przechowywania

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania

48823000-3 - Serwery plików

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

419430 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

419430 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

419430 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hardsoft-Telekom Jarosław Kaźmierczak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7820030475

7.3.3)Ulica

Namysłowska 17/19

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-166

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-06-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

419430 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-08-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48822000-6Serwery komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
625 201 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
219 203 zł1 458 126 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 238 923 zł
Źródło próbki
CPV 48822000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
219 203 zł
Mediana
625 201 zł
Górny kwartyl
1 458 126 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Leczenia Uzależnień prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Charcice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 419 430 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48822000-6 (Serwery komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Hardsoft-Telekom Jarosław Kaźmierczak (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.