Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
554 081 zł
Umowa zawarta
29 czerwca 2023
Okres realizacji
do 30 listopada 2023
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 554 081 zł – 629 294 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej we wsi Chrzanowo, gm. Przytuły – Etap I

Zamawiający Gmina Przytuły (Przytuły, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej we wsi Chrzanowo, gm. Przytuły – Etap I”, wybierając ofertę wykonawcy BIK PROJEKT sp. z o.o. Wartość umowy: 554 081 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina PrzytułyPrzytuły, Podlaskie (powiat Łomżyński →)opublikowano 29 czerwca 2023
Wartość umowy
554 081 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 maja 2023

    Termin ofert: 12 czerwca 2023 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 czerwca 2023

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BIK PROJEKT sp. z o.o. (Łomża), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 554 080,66 zł (umowę zawarto 29 czerwca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 554 080,66 zł do 629 294,11 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail