Wynik częściowy: umowy w 3 z 7 części, 4 unieważniono7 części
Łączna wartość wybranych ofert
30 823 630 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1przedmiotem zamówienia jest dostawa kory sosnowej sezonowanej w luźnej formie do Szkółki Orzyc, Magnuszew Duży 65, 06-220 Szelków – Nadleśnictwo Pułtusk w ilości 100 m3. Szczegółowe informacje dostępne w Opisie Przedmiotu Zamówienia
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2przedmiotem zamówienia jest dostawa torfu w formie luźnej do Szkółki Orzyc, Magnuszew Duży 65, 06-220 Szelków – Nadleśnictwo Pułtusk w ilości 50 m3. Szczegółowe informacje dostępne w Opisie Przedmiotu Zamówienia
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 3przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy ziemi ogrodniczej w luźnej formie do Szkółki Orzyc, Magnuszew Duży 65, 06-220 Szelków – Nadleśnictwo Pułtusk w ilości 300 m3. Szczegółowe informacje dostępne w Opisie Przedmiotu Zamówienia
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Umowa zawarta
    Część 4przedmiotem zamówienia jest dostawa torfu wysokiego w BIG-BAGACH do Leśnictwa Ławki, Kol. Gręzówka 34, 21-400 Łuków – Nadleśnictwo Łuków w ilości 240 m3. Szczegółowe informacje dostępne w Opisie Przedmiotu Zamówienia
    Cena wybranej oferty
    30 697 056 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5przedmiotem zamówienia jest dostawa torfu przejściowego do wysokiego w BIG-BAGACH do Szkółki Holendernia, Ceranów 276B, 08-322 Ceranów – Nadleśnictwo Sokołów w ilości 453,50 mp. Szczegółowe informacje dostępne w Opisie Przedmiotu Zamówienia
    Wartość umowy
    58 005 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6przedmiotem zamówienia jest dostawa kory sosnowej sezonowanej drobnej w luźnej formie do Szkółki Holendernia, Ceranów 276B, 08-322 Ceranów – Nadleśnictwo Sokołów w ilości 453,50 mp. Szczegółowe informacje dostępne w Opisie Przedmiotu Zamówi
    Wartość umowy
    68 569 zł
    1 oferta
  7. Unieważniona
    Część 7
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy od otrzymania zlecenia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa komponentów na kompost

Zamawiający Zespół Składnic Lasów Państwowych w Siedlcach (Siedlce, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa komponentów na kompost”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 30 823 630 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Zespół Składnic Lasów Państwowych w SiedlcachSiedlce, Mazowieckieopublikowano 26 czerwca 2023
Łączna wartość ofert
30 823 630 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 7 części: w 3 wybrano wykonawcę, 4 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: GREENAGROTRADE Janusz Ufnarski (części 4, 5); Kor-Drew (część 6).

  • 3

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 30 823 629,85 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH W SIEDLCACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 012567223

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kazimierzowska 9

1.5.2.)Miejscowość

Siedlce

1.5.3.)Kod pocztowy

08-110

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zslp.siedlce@warszawa.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zslp.warszawa.lasy.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-893ebc97-f606-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


działalność usługowa związana z leśnictwem

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa komponentów na kompost

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-893ebc97-f606-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00274749

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-06-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00071047/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa komponentów na kompost

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00224740

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

MO.270.38.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

232172,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 –przedmiotem zamówienia jest dostawa kory sosnowej sezonowanej w luźnej formie do Szkółki Orzyc, Magnuszew Duży 65, 06-220 Szelków – Nadleśnictwo Pułtusk w ilości 100 m3. Szczegółowe informacje dostępne w Opisie Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

03121000-5 - Produkty ogrodnicze

4.5.5.)Wartość części

10000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 – przedmiotem zamówienia jest dostawa torfu w formie luźnej do Szkółki Orzyc, Magnuszew Duży 65, 06-220 Szelków – Nadleśnictwo Pułtusk w ilości 50 m3. Szczegółowe informacje dostępne w Opisie Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

09112200-9 - Torf

4.5.5.)Wartość części

7000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3 - przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy ziemi ogrodniczej w luźnej formie do Szkółki Orzyc, Magnuszew Duży 65, 06-220 Szelków – Nadleśnictwo Pułtusk w ilości 300 m3. Szczegółowe informacje dostępne w Opisie Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

03121000-5 - Produkty ogrodnicze

4.5.5.)Wartość części

30000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4 - przedmiotem zamówienia jest dostawa torfu wysokiego w BIG-BAGACH do Leśnictwa Ławki, Kol. Gręzówka 34, 21-400 Łuków – Nadleśnictwo Łuków w ilości 240 m3. Szczegółowe informacje dostępne w Opisie Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

09112200-9 - Torf

4.5.5.)Wartość części

33600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 5 – przedmiotem zamówienia jest dostawa torfu przejściowego do wysokiego w BIG-BAGACH do Szkółki Holendernia, Ceranów 276B, 08-322 Ceranów – Nadleśnictwo Sokołów w ilości 453,50 mp. Szczegółowe informacje dostępne w Opisie Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

09112200-9 - Torf

4.5.5.)Wartość części

63490,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 6 – przedmiotem zamówienia jest dostawa kory sosnowej sezonowanej drobnej w luźnej formie do Szkółki Holendernia, Ceranów 276B, 08-322 Ceranów – Nadleśnictwo Sokołów w ilości 453,50 mp. Szczegółowe informacje dostępne w Opisie Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

03121000-5 - Produkty ogrodnicze

4.5.5.)Wartość części

43082,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 7 – przedmiotem zamówienia jest dostawa torfu wysokiego w luźnej formie do Szkółki Miedzanka, Ludwinów 38, 07-100 Węgrów – Nadleśnictwo Łochów w ilości 450 m3 – zadanie podzielone na 2 etapy (dostawa 300 m3 musi zostać zrealizowana w ciąg 30 dni od podpisania umowy natomiast kolejne 150 m3 – w ciągu 120 dni od otrzymania kolejnego zlecenia dostawy) Szczegółowe informacje dostępne w Opisie Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

09112200-9 - Torf

4.5.5.)Wartość części

45000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

- unieważnienie zadań nr 1 nr 2 nr 3 nr 7 - :
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 1) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

Uzasadnienie faktyczne
W wprowadzonym postępowaniu nie złożono żadnej oferty na realizację zadań nr 1 nr 2 nr 3 oraz nr 7

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

- unieważnienie zadań nr 1 nr 2 nr 3 nr 7 - :
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 1) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

Uzasadnienie faktyczne
W wprowadzonym postępowaniu nie złożono żadnej oferty na realizację zadań nr 1 nr 2 nr 3 oraz nr 7

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

- unieważnienie zadań nr 1 nr 2 nr 3 nr 7 - :
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 1) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

Uzasadnienie faktyczne
W wprowadzonym postępowaniu nie złożono żadnej oferty na realizację zadań nr 1 nr 2 nr 3 oraz nr 7

Sekcja 9

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 10

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

30697,056 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

37843,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

30697,056 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 11

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GREENAGROTRADE Janusz Ufnarski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5240107846

7.3.4)Miejscowość

Legionowo

7.3.5)Kod pocztowy

05-119

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 12

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-06-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

30697,06 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

180 dni

Sekcja 13

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 14

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

58004,65 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

194932,44 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

58004,65 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 15

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GREENAGROTRADE Janusz Ufnarski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5240107846

7.3.4)Miejscowość

Legionowo

7.3.5)Kod pocztowy

05-119

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 16

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-06-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

58004,65 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

150 dni

Sekcja 17

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 18

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

68569,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

68569,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

68569,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 19

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kor-Drew

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1250455989

7.3.4)Miejscowość

Duczki

7.3.5)Kod pocztowy

05-200

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 20

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-06-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

68569,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

150 dni

Sekcja 21

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

- unieważnienie zadań nr 1 nr 2 nr 3 nr 7 - :
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 1) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

Uzasadnienie faktyczne
W wprowadzonym postępowaniu nie złożono żadnej oferty na realizację zadań nr 1 nr 2 nr 3 oraz nr 7

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

03121000-5Produkty ogrodnicze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Składnic Lasów Państwowych w Siedlcach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siedlce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 30 823 630 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03121000-5 (Produkty ogrodnicze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GREENAGROTRADE Janusz Ufnarski (Legionowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.