Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Usługi Transportowe Gorzel Gabriel· Świdnikmikrofirma
Wartość umowy
1 030 896 zł
Umowa zawarta
16 czerwca 2023
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 952 405 zł – 1 215 699 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 8,2% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Dodatkowe wyposażenie PSZOK40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Uścimów w latach 2023-2025

Zamawiający Gmina Uścimów (Stary Uścimów, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Uścimów w latach…”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Transportowe Gorzel Gabriel. Wartość umowy: 1 030 896 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina UścimówStary Uścimów, Lubelskie (powiat Lubartowski →)opublikowano 20 czerwca 2023
Wartość umowy
1 030 896 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Transportowe Gorzel Gabriel (Świdnik), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 030 896,27 zł (umowę zawarto 16 czerwca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 952 405,30 zł do 1 215 699,07 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Uścimów

1.3.)Oddział zamawiającego

Uścimów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019804

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stary Uścimów 37

1.5.2.)Miejscowość

Stary Uścimów

1.5.3.)Kod pocztowy

21-109

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@uscimow.org.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.uguscimow.bip.lubelskie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c0bc3d3a-dde3-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Uścimów w latach 2023-2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c0bc3d3a-dde3-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00266202

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-06-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00033002/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Uścimów w latach 2023-2025

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IPF.271.4.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie lub przekazanie do zagospodarowania wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych powstałych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Uścimów, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Przedmiotem zamówienia jest objęte również dostarczenie worków foliowych do gromadzenia odpadów segregowanych w ilości szacunkowej ok. 97 500 szt./ rok- przez cały okres trwania umowy ilość worków dostarczanych przez Wykonawcę wynosi ok 195 000,000 sztuk. Podana ilość worków foliowych do gromadzenia odpadów komunalnych stanowi wielkość orientacyjną. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ilości worków foliowych do gromadzenia odpadów komunalnych dostarczanych przez Wykonawcę w trakcie trwania umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

952405,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1215699,07 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1030896,27 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Transportowe Gorzel Gabriel

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431564217

7.3.3)Ulica

Kazimierzówka 97

7.3.4)Miejscowość

Świdnik

7.3.5)Kod pocztowy

21-040

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-06-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1030896,27 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90533000-2Usługi gospodarki odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Uścimów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stary Uścimów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 030 896 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90533000-2 (Usługi gospodarki odpadami). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi Transportowe Gorzel Gabriel (Świdnik). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.