Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
grupaBRAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Krakówmała firma
Wartość umowy
456 430 zł
Umowa zawarta
14 czerwca 2023
Okres realizacji
do 10 września 2023
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 456 430 zł – 1 072 600 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji zleceń planowanych20%Wydłużenie gwarancji dla oznakowania wykonanego w technologiach grubowarstwowych20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odtworzenie oznakowania poziomego dróg powiatowych na terenie powiatu krakowskiego w 2023 roku.

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatu Krakowskiego (Batowice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Odtworzenie oznakowania poziomego dróg powiatowych na terenie powiatu krakowskiego w 2023…”, wybierając ofertę wykonawcy grupaBRAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 456 430 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
456 430 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy grupaBRAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Kraków), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 456 430,00 zł (umowę zawarto 14 czerwca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 456 430,00 zł do 1 072 600,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 września 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351579270

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Karola Wojtyły 106

1.5.2.)Miejscowość

Batowice

1.5.3.)Kod pocztowy

32-086

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@zdpk.krakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdpk.krakow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5918a31f-df5e-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


drogownictwo

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Odtworzenie oznakowania poziomego dróg powiatowych na terenie powiatu krakowskiego w 2023 roku.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5918a31f-df5e-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00264374

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-06-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00082677/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.11 Utrzymanie oznakowania dróg powiatowych na terenie powiatu krakowskiego w. 2023r. z podziałem na zadania

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00185468

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/261/25/23

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest odtworzenie oznakowania poziomego dróg powiatowych na terenie powiatu krakowskiego w 2023 roku.
2. Zakres robót obejmuje odtworzenie oznakowania poziomego w roku 2023 tj. malowanie przejść dla pieszych, linii, strzałek i innych elementów oznakowania poziomego w zakresie przedstawionym w Tabeli Elementów Rozliczeniowych (TER) – zał. nr 1 do niniejszej specyfikacji, (po zleceniu zakresu przedstawiony w terenie każdorazowo potwierdzone dwustronnym protokołem przekazania zakresu wraz z określeniem dat rozpoczęcia i zakończenia).
3. Szczegółowy zakres robót i sposób ich wykonania został określony w (TER) i w Szczegółowej Specyfikacji Technicznej (SST).
4. Ilości robót objętych przetargiem są ilościami orientacyjnymi ( przewidywanymi ) i mogą ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego. Minimalna wartość świadczenia stron wynosi 60 % wartości zawartej umowy.
5. Dokładna lokalizacja i zakres robót przekazanych do wykonania na poszczególnych drogach, będą określone w zleceniach przesyłanych przez upoważnionych pracowników ZDPK.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34992200-9 - Znaki drogowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

456430,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1072600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

456430,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

grupaBRAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 380316817

7.3.3)Ulica

ISEP 9

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-588

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-06-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

456430,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-09-10

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatu Krakowskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Batowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 456 430 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: grupaBRAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.