Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
2 328 513 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    1 472 433 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    429 270 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    426 810 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji zaoferowany w ofercie40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Racławice oraz modernizacja oczyszczalni ścieków

Zamawiający Gmina Jerzmanowice-Przeginia (Jerzmanowice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Racławice oraz modernizacja oczyszczalni…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 2 328 513 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
2 328 513 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Zbigniew Sołtysik TERMO-INSTAL (część 1); 3AP sp. z o. o. (część 2); STALBUDOM sp. z o.o. (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 2 328 513,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Jerzmanowice-Przeginia

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6772019451

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rajska 22

1.5.2.)Miejscowość

Jerzmanowice

1.5.3.)Kod pocztowy

32-048

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.7.)Numer telefonu

123895247

1.5.8.)Numer faksu

123895521

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@jerzmanowice-przeginia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.jerzmanowice-przeginia.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://jerzmanowice-przeginia.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Racławice oraz modernizacja oczyszczalni ścieków

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-54968a55-e4ec-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00260910

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-06-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00050645/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Racławice oraz modernizacja oczyszczalni ścieków w Żarach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00196358

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IR.271.1.6.2023.AK

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Planowaną do wykonania sieć należy wykonać metodą wykopu otwartego oraz miejscami metodą bezwykopową.
Ze względu na ukształtowanie terenu i brak możliwości grawitacyjnego odprowadzenia ścieków z gospodarstw w ramach przedsięwzięcia należy wykonać przepompownie ścieków z odprowadzeniem kolektorem tłocznym do kanalizacji grawitacyjnej. Przyłącza kanalizacyjne od budynków do lokalnej przepompowni ścieków należy wykonać z rur PVC 160mm. Zbiorniki przepompowni należy wykonać zgodnie z opisem w dokumentacji projektowej.
Zakres rzeczowy określony został w projekcie budowlanym wraz z załącznikami stanowiący załącznik 4.1 do niniejszego SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.5.)Wartość części

910000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawę i montaż urządzeń należy dokonać zgodnie z opisem stanowiącym załącznik do SWZ. W ramach zadania należy ponadto opracować i uruchomić oprogramowanie obiektowe sterowników PLC. W ramach zadania należy również opracować i uruchomić programu do wizualizacji i sterowania „SCADA” obejmujący wszystkie urządzenia pomiarowe i wykonawcze, realizujące proces technologiczny oczyszczalni ścieków. Przedmiotem zadania jest także Zabudowa i oprogramowanie paneli operatorskich. Zakres rzeczowy określony został szczegółowo w załączniku 4.2 do niniejszego SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

48780000-9 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem, przechowywaniem i zawartością

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne

4.5.5.)Wartość części

368700,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawę i montaż Kraty taśmowo – hakowej wraz z praso-płuczką skratek należy wykonać w taki sposób aby krata była czyszczona za pomocą obrotowej szczotki oraz przez układ samooczyszczania się paneli filtracyjnych. Krata powinna być wyposażona w układ dennego czyszczenia paneli za pomocą szczotki.
Rama oraz obudowa kraty wykonane powinny być ze stali nierdzewnej. Krata powinna być wyposażona w: czujniki poziomego i pionowego odchylenia taśmy, czujniki poziomu ścieków przed i za kratą, sterowanie od poziomu ścieków przed kratą oraz od różnicy poziomów przed i za kratą, chwytak elementów włóknistych z wyrzutem do prasy skratek, haki połączone z panelami w systemie mijania się oraz elementy filtracyjne wykonane z tworzywa sztucznego. Zakres rzeczowy określony został szczegółowo w załączniku 4.3 do niniejszego SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

42900000-5 - Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia

45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków

4.5.5.)Wartość części

347006,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1472433,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2187013,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1472433,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zbigniew Sołtysik TERMO-INSTAL

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6771012748

7.3.3)Ulica

ul. Żarnowiec 47

7.3.4)Miejscowość

Jerzmanowice

7.3.5)Kod pocztowy

32-048

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-06-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1472433,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

429270,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

486267,79 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

429270,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3AP sp. z o. o.,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7282804953

7.3.3)Ulica

ul. Nadrzeczna 28

7.3.4)Miejscowość

Rzgów

7.3.5)Kod pocztowy

95-030

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-06-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

429270,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

426810,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

430746,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

426810,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

STALBUDOM sp. z o.o.,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5260026559

7.3.3)Ulica

ul. Zgoda 4/7

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-018

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-06-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

426810,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jerzmanowice-Przeginia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jerzmanowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 328 513 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zbigniew Sołtysik TERMO-INSTAL (Jerzmanowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.