ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Racławice oraz modernizacja oczyszczalni ścieków

Zamawiający Gmina Jerzmanowice-Przeginia (Jerzmanowice, Małopolskie) prowadził postępowanie „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Racławice oraz modernizacja oczyszczalni…”. Termin składania ofert minął 15 maja 2023, 11:00. Wadium: 110 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Jerzmanowice-PrzeginiaJerzmanowice, Małopolskie (powiat Krakowski →)opublikowano 27 kwietnia 2023
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
110 000 zł
Termin składania ofert
15 maja 2023, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji zaoferowany w ofercie40%

Przebieg postępowania

5 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji zaoferowany w ofercie 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Racławice oraz modernizacja oczyszczalni ścieków.

  • 3

    RyzykoWadium: 110 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail