Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Węglopasz spółka z ograniczoną odpowiedialnością· Poznańmała firma
Wartość umowy
327 869 zł
Umowa zawarta
24 maja 2023
Okres realizacji
do 30 września 2023
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 327 869 zł – 514 509 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa węgla na potrzeby ogrzewania budynków zajętych przez jednostki budżetowe Powiatu Wieruszowskiego

Zamawiający Powiat Wieruszowski (Wieruszów, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa węgla na potrzeby ogrzewania budynków zajętych przez jednostki budżetowe Powiatu…”, wybierając ofertę wykonawcy Węglopasz spółka z ograniczoną odpowiedialnością. Wartość umowy: 327 869 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Powiat WieruszowskiWieruszów, Łódzkie (powiat Wieruszowski →)opublikowano 12 czerwca 2023
Wartość umowy
327 869 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Węglopasz spółka z ograniczoną odpowiedialnością (Poznań), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 327 868,80 zł (umowę zawarto 24 maja 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 327 868,80 zł do 514 509,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail