Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
646 098 zł
Umowa zawarta
23 maja 2023
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 646 098 zł – 651 501 złodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób skierowanych do wykonywania zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa ochrony osób i mienia na terenie Sądu Rejonowego w Sierpcu

Zamawiający Sąd Okręgowy w Płocku (Płock, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa ochrony osób i mienia na terenie Sądu Rejonowego w Sierpcu”, wybierając ofertę wykonawcy Agencja Ochrony ESKORT Sp. z o.o. Wartość umowy: 646 098 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Sąd Okręgowy w PłockuPłock, Mazowieckieopublikowano 7 czerwca 2023
Wartość umowy
646 098 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Agencja Ochrony ESKORT Sp. z o.o. (Łódź), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 646 098,34 zł (umowę zawarto 23 maja 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 646 098,34 zł do 651 500,50 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sąd Okręgowy w Płocku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000570654

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Narutowicza 4

1.5.2.)Miejscowość

Płock

1.5.3.)Kod pocztowy

09-404

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.5.7.)Numer telefonu

24 269 72 19

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gospodarczy@plock.so.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.plock.so.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-035e434e-c3cb-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


sąd powszechny

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


wymiar sprawiedliwości

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa ochrony osób i mienia na terenie Sądu Rejonowego w Sierpcu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-035e434e-c3cb-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00250651

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-06-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00034597/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Usługi ochrony osób i mienia na terenie Sądu Okręgowego w Płocku, Sądu Rejonowego w Gostyninie oraz Sądu Rejonowego w Sierpcu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OG-262-5/23

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

2567917,72 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

544967,04 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

1) ochrona osób i mienia w dni pracy oraz dni wolne od pracy przez całą dobę na terenie Sądu Rejonowego w Sierpcu przy ul. Wiosny Ludów 1 – 2 osoby 2) reakcja grupy interwencyjnej w przypadku zaistnienia zagrożenia w budynkach w/w – czas reakcji do 10 - ciu minut. Szacunkowa liczba godzin ochrony w okresie trwania umowy – 17 568 2. Powyższe zadania powinny być realizowane przez pracowników ochrony wpisanych na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej posiadających ważne legitymacje kwalifikowanych pracowników ochrony zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 czerwca 2017 r. w sprawie legitymacji pracowników ochrony (Dz.U. z 2017 r. poz. 1307) wyposażonych w środki łączności bezprzewodowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

646098,34 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

651500,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

646098,34 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Agencja Ochrony ESKORT Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 101419459

7.3.3)Ulica

Obywatelska, 201

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

94-111

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-05-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

646098,34 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 w zw. z art. 359 pkt 2 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
575 610 zł
Próbka: 207 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
291 551 zł1 465 865 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 174 314 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
291 551 zł
Mediana
575 610 zł
Górny kwartyl
1 465 865 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Okręgowy w Płocku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Płock.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 646 098 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 (Usługi ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Agencja Ochrony ESKORT Sp. z o.o. (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.