Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów do Medycznego Laboratorium Diagnostycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Lidzbarku Warmińskim
Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Lidzbarku Warmińskim (Lidzbark Warmiński, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów do Medycznego…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 604 052 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1100, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,9 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie
20 stycznia 2022
Termin ofert: 4 lutego 2022 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
11 marca 2022
1 oferta6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
05 czerwca 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
05 czerwca 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
05 czerwca 2023
- Wykonanie umowy
05 lipca 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 lipca 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 lipca 2023
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Zespół Opieki Zdrowotnej w Lidzbarku Warmińskim |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000308459 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 37 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Lidzbark Warmiński |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 11-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL622 - Olsztyński |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 89 767 75 10 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia.publiczne@zozlw.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zozlw.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-94d66873-7793-11ec-83b1-bea871b78b5b |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00247293 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-06-05 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00027659/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów do Medycznego Laboratorium Diagnostycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Lidzbarku Warmińskim |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | INNE ODCZYNNIKI - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilości zawiera Formularz cenowy (załącznik nr 1 do SWZ). |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-03-08 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2022-04-01 do 2023-03-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | AQUA-MED. ZPAM – KOLASA SP.J. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 004272327 |
| 4.3.3.) | Ulica | Targowa 55 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Łódź |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 90-323 |
| 4.3.6.) | Województwo | łódzkie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 880,05 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00082577/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-03-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 489,09 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.