Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 997 238 zł
Umowa zawarta
2 czerwca 2023
Okres realizacji
do 2 czerwca 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 2 997 238 zł – 3 225 399 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji na roboty budowlane oraz zamontowane materiały i urządzenia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa placu targowego w Markuszowie - Etap I

Zamawiający Gmina Markuszów (Markuszów, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa placu targowego w Markuszowie - Etap I”, wybierając ofertę wykonawcy Justyna Róża Zadura Zakład Budowy Wodociągów i Kanalizacji. Wartość umowy: 2 997 238 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina MarkuszówMarkuszów, Lubelskie (powiat Puławski →)opublikowano 2 czerwca 2023
Wartość umowy
2 997 238 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Justyna Róża Zadura Zakład Budowy Wodociągów i Kanalizacji (Góry), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 997 238,24 zł (umowę zawarto 2 czerwca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 2 997 238,24 zł do 3 225 399,48 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 2 czerwca 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail