Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
234 400 zł
Umowa zawarta
22 maja 2023
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 234 400 zł – 515 050 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonii stacjonarnej wraz z dzierżawą central telefonicznych dla Izby Administracji Skarbowej w Łodzi i podległych jednostek województwa łódzkiego

Zamawiający Izba Administracji Skarbowej w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonii stacjonarnej wraz z dzierżawą…”, wybierając ofertę wykonawcy Enter T&T Sp. z o. o. Wartość umowy: 234 400 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Izba Administracji Skarbowej w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 31 maja 2023
Wartość umowy
234 400 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~1,2 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Enter T&T Sp. z o. o. (Poznań), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 234 400,00 zł (umowę zawarto 22 maja 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 234 400,00 zł do 515 050,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Izba Administracji Skarbowej w Łodzi

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001022890

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Kościuszki 83

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

90-436

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.)Numer telefonu

422899764

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.ias.lodz@mf.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lodzkie.kas.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ias-lodz.ezamawiajacy.pl.

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonii stacjonarnej wraz z dzierżawą central telefonicznych dla Izby Administracji Skarbowej w Łodzi i podległych jednostek województwa łódzkiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b1a2636f-b741-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00241377

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-05-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00101270/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Świadczenie usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonii stacjonarnej wraz z dzierżawą centali telefonicznych dla Izby Administracji Skarbowej w Łodzi i podległych jednostek woj. Łódzkiego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00114943

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1001-ILZ.260.14.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

406504,07 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

1) Świadczenie usług telekomunikacyjnych telefonii stacjonarnej dla Izby Administracji Skarbowej w Łodzi i podległych jednostek 2) Dzierżawa central telefonicznych w jednostkach wskazanych w Formularzu ofertowym – załącznik nr 2 do SWZ 2. Szczegółowy zakres oraz warunki wykonania przedmiotu zamówienia stanowią: 1) Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, 2) Formularz ofertowy – załącznik nr 2 do SWZ, 3) Formularz cenowy - załącznik nr 3 do SWZ, 4) Projekt umowy – załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

64211000-8 - Publiczne usługi telefoniczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

32551200-2 - Centrale telefoniczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

234400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

515050,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

234400,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Enter T&T Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7792417379

7.3.3)Ulica

Grunwaldzka 104

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-307

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-05-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

234400,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Izba Administracji Skarbowej w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 234 400 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 64211000-8 (Publiczne usługi telefoniczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Enter T&T Sp. z o. o. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.