Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
186 559 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż gablot reklamowych i wolnostojących. Część I Wykonanie, dostawa i montaż 15 gablot reklamowych w tym: 1) zamówienie podstawowe: 10 gablot reklamowych „city” (RAL 9006), 2) prawo opcji: 5 gablot r
    Cena wybranej oferty
    125 276 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż gablot reklamowych i wolnostojących. Część II Wykonanie, dostawa i montaż 8 gablot wolnostojących w tym: 1) zamówienie podstawowe: 3 gablot wolnostojących „city” (RAL 9006), 2 gablot wolnostojący
    Wartość umowy
    61 284 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena90%Gwarancja i rękojmia (min 36 – max 72 m-ce)10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż gablot reklamowych i wolnostojących

Zamawiający Zarząd Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż gablot reklamowych i wolnostojących”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiortwo Techniczne Plex Sp. z o.o. Łączna wartość ofert: 186 559 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość ofert
186 559 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Przedsiębiortwo Techniczne Plex Sp. z o.o. (część 1); Przedsiębiorstwo Techniczne Plex Sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 186 559,02 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 281358034

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Ryszarda Knosały 3 lokal 5B

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-015

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zdzit.olsztyn.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdzit.olsztyn.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.olsztyn.eu/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa i montaż gablot reklamowych i wolnostojących

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c6fc0bb5-d373-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00228000

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-05-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00165828

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

NZ.2510.17.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż gablot reklamowych i wolnostojących.
Część I
Wykonanie, dostawa i montaż 15 gablot reklamowych w tym:
1) zamówienie podstawowe: 10 gablot reklamowych „city” (RAL 9006),
2) prawo opcji: 5 gablot reklamowych „city” (RAL 9006).

4.5.3.)Główny kod CPV

30192170-3 - Tablice ogłoszeń

4.5.5.)Wartość części

120000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż gablot reklamowych i wolnostojących.
Część II
Wykonanie, dostawa i montaż 8 gablot wolnostojących w tym:
1) zamówienie podstawowe: 3 gablot wolnostojących „city” (RAL 9006),
2 gablot wolnostojących „history”(RAL 7016).
2) prawo opcji: 2 gabloty wolnostojących „history”(RAL 7016),
1 gablota reklamowa „city” (RAL 9006).

4.5.3.)Główny kod CPV

30192170-3 - Tablice ogłoszeń

4.5.5.)Wartość części

32000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

125275,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

125275,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

125275,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiortwo Techniczne Plex Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6312663788

7.3.3)Ulica

Chorzowska 58

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.5)Kod pocztowy

44-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-05-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

125275,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

61283,52 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

61283,52 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

61283,52 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Techniczne Plex Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6312663788

7.3.3)Ulica

Chorzowska 58

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.5)Kod pocztowy

44-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-05-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

61283,52 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30192170-3Tablice ogłoszeń
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
351 172 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
189 628 zł511 988 zł
Rozstęp międzykwartylowy
322 360 zł
Źródło próbki
CPV 30192· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
189 628 zł
Mediana
351 172 zł
Górny kwartyl
511 988 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 186 559 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30192170-3 (Tablice ogłoszeń). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiortwo Techniczne Plex Sp. z o.o. (Gliwice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.