Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie 246 operatów szacunkowych określających wartość nieruchomości gruntowych stanowiących własność Skarbu Państwa,...

Zamawiający Gmina Lublin (Lublin, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie 246 operatów szacunkowych określających wartość nieruchomości gruntowych…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina LublinLublin, Lubelskieopublikowano 17 maja 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

9 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Lublin

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019514

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Pl. Króla Władysława Łokietka 1

1.4.2.)Miejscowość

Lublin

1.4.3.)Kod pocztowy

20-109

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@lublin.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://lublin.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d6923cad-7bad-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00220975

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-05-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00513070

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie 246 operatów szacunkowych określających wartość nieruchomości gruntowych stanowiących własność Skarbu Państwa,...

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie 35 operatów szacunkowych określających wartość nieruchomości gruntowych, stanowiących własność Skarbu Państwa, położonych na terenie miasta Lublin, będących w użytkowaniu wieczystym osób prawnych lub osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą – w celu aktualizacji opłat rocznych z tytułu użytkowania wieczystego gruntów.

3.9.)Główny kod CPV

71319000-7 - Usługi biegłych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie 36 operatów szacunkowych określających wartość nieruchomości gruntowych, stanowiących własność Skarbu Państwa, położonych na terenie miasta Lublin, będących w użytkowaniu wieczystym osób prawnych lub osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą – w celu aktualizacji opłat rocznych z tytułu użytkowania wieczystego gruntów.

3.9.)Główny kod CPV

71319000-7 - Usługi biegłych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie 32 operatów szacunkowych określających wartość nieruchomości gruntowych, stanowiących własność Skarbu Państwa, położonych na terenie miasta Lublin, będących w użytkowaniu wieczystym osób prawnych lub osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą – w celu aktualizacji opłat rocznych z tytułu użytkowania wieczystego gruntów.

3.9.)Główny kod CPV

71319000-7 - Usługi biegłych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie 37 operatów szacunkowych określających wartość nieruchomości gruntowych, stanowiących własność Skarbu Państwa, położonych na terenie miasta Lublin, będących w użytkowaniu wieczystym osób prawnych lub osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą – w celu aktualizacji opłat rocznych z tytułu użytkowania wieczystego gruntów.

3.9.)Główny kod CPV

71319000-7 - Usługi biegłych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie 34 operatów szacunkowych określających wartość nieruchomości gruntowych, stanowiących własność Skarbu Państwa, położonych na terenie miasta Lublin, będących w użytkowaniu wieczystym osób prawnych lub osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą – w celu aktualizacji opłat rocznych z tytułu użytkowania wieczystego gruntów.

3.9.)Główny kod CPV

71319000-7 - Usługi biegłych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-02-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia

60 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Rafał Szpilewicz

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5372320933

4.3.3.)Ulica

Warszawska 88

4.3.4.)Miejscowość

Wisznice

4.3.5.)Kod pocztowy

21-580

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

18081,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00194142/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-05-10

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

18081,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71319000-7Usługi biegłych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Lublin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71319000-7 (Usługi biegłych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.