AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa wyposażenia dla Żłobka nr 8 zlokalizowanego przy ul. Nałkowskich 102, 20-470 Lublin podległego Miejskiemu Zespołowi Żłobków w Lublinie

Zamawiający Gmina Lublin (Lublin, Lubelskie) prowadzi postępowanie „Dostawa wyposażenia dla Żłobka nr 8 zlokalizowanego przy ul. Nałkowskich 102, 20-470…”. Termin składania ofert upływa 11 września 2026, 09:30. Planowany budżet: 2817 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina LublinLublin, Lubelskieopublikowano 31 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
2817 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
11 września 2026, 09:30
5d 9h
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin gwarancji40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    31 sierpnia 2026

    Termin ofert: 11 września 2026 09:30

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia, tj. wózka dziecięcego, do Żłobka nr 8 w Lublinie przy ul. Nałkowskich 102, a wartość zamówienia wynosi 2816,78 zł.

  • 2

    Zakrespostępowaniu wykonawca musi złożyć m.in. oświadczenia z art. 125 ust. 1, a umowa może być zmieniana m.in. przy zmianie zakresu, przepisów prawa, sukcesji, zmianie VAT lub przedłużeniu terminu realizacji w razie okoliczności nieprzewidzianych.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia ma być nowy i nieużywany, nie ma ofert częściowych ani opcji, a realizacja trwa 1 miesiące.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2026 r. wygrał Millennium Homes Sp. z o.o. przy 12 ofertach.
  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 7 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 1 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail