Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Zamawiający Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej imienia profesora Ignacego Mościckiego z siedzibą w Warszawie informuje, iż dnia 14.04.2023 r. zapadło orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej w sprawie o sygn. akt KIO 871/23 oddalające odwołanie wniesione przez Wykonawcę Orange Polska S.A., al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa w niniejszym postępowaniu. Zamawiający informuje, że w świetle art. 255 ust 6 ustawy PZP „Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej odrzuceniu umowy w sprawie zamówienia publicznego

Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa 200 szt. telefonów komórkowych wraz z aktywacją karty i abonamentem miesięcznym na okres 24 miesięcy na potrzeby Zamawiającego

Zamawiający Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej imienia Profesora Ignacego Mościckiego (Warszawa, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Dostawa 200 szt. telefonów komórkowych wraz z aktywacją karty i abonamentem miesięcznym…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Zamawiający Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej imienia profesora Ignacego Mościckiego z siedzibą w Warszawie informuje, iż dnia 14.04.2023 r. zapadło orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej w sprawie o sygn. akt KIO 871/23 oddalające… Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej imienia Profesora Ignacego Mościckiego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 387049383

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rydygiera 8

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-793

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

malgorzata.rudyk@ichp.lukasiewicz.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ichp.lukasiewicz.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ichp.lukasiewicz.gov.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Instytut działający w ramach Sieci Badawczej Łukasiewicz

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


prace naukowo badawcze w dziedzinie nauk przyrodniczych

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa 200 szt. telefonów komórkowych wraz z aktywacją karty i abonamentem miesięcznym na okres 24 miesięcy na potrzeby Zamawiającego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5c1f3aec-bf2c-11ed-b311-9aae6ad31be8

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00180409

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-04-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00130383

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

FL.250.7.2023.MR

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 200 szt. telefonów komórkowych wraz z aktywacją karty i abonamentem miesięcznym na okres 24 miesięcy na potrzeby Zamawiającego

4.5.3.)Główny kod CPV

32250000-0 - Telefony komórkowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej imienia profesora Ignacego Mościckiego z siedzibą w Warszawie informuje, iż dnia 14.04.2023 r. zapadło orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej w sprawie o sygn. akt KIO 871/23 oddalające odwołanie wniesione przez Wykonawcę Orange Polska S.A., al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa w niniejszym postępowaniu. Zamawiający informuje, że w świetle art. 255 ust 6 ustawy PZP „Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej odrzuceniu umowy w sprawie zamówienia publicznego

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32250000-0Telefony komórkowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej imienia Profesora Ignacego Mościckiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32250000-0 (Telefony komórkowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.