Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
335 937 zł
Umowa zawarta
14 kwietnia 2023
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Poprawa dostępności w szkołach podstawowych w GN w ramach projektu Dostępna Szkoła - Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach

Zamawiający Gmina Nasielsk (Nasielsk, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Poprawa dostępności w szkołach podstawowych w GN w ramach projektu Dostępna Szkoła -…”, wybierając ofertę wykonawcy DLC Łukasz Ciesielski. Wartość umowy: 335 937 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina NasielskNasielsk, Mazowieckie (powiat Nowodworski →)opublikowano 14 kwietnia 2023
Wartość umowy
335 937 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DLC Łukasz Ciesielski (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 335 937,38 zł (umowę zawarto 14 kwietnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA NASIELSK

1.3.)Oddział zamawiającego

Wydział Inwestycji, Zamówień Publicznych i Programów Strukturalnych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130377899

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Elektronowa 3

1.5.2.)Miejscowość

Nasielsk

1.5.3.)Kod pocztowy

05-190

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

um@nasielsk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nasielsk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/724241

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Poprawa dostępności w szkołach podstawowych w GN w ramach projektu Dostępna Szkoła - Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1eb8355e-a5f6-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00177656

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-04-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00038354/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Poprawa dostępności w szkołach podstawowych w GN w ramach projektu Dostępna Szkoła – Szkołach Podstawowych w Starych Pieścirogach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Dostępna Szkoła –innowacyjne rozwiązania w kreowaniu przyjaznej przestrzeni edukacyjnej z uwzględnieniem potrzeb uczniów oraz otoczenia”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00082895

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZP.271.3.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych oraz dostawa materiałów dydaktycznych, mebli i urządzeń w następujących placówkach

1) Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach, ul. Kolejowa 65, 05-191 Nasielsk, Celem wykonania zamówienia jest poprawa dostępności szkół podstawowych dla uczniów. Prace należy wykonać zgodnie z opracowanym dla poszczególnych szkół Indywidualnym Planem Poprawy Dostępności (IPPD). Szczegółowy zakres i opis robót stanowi: 1) opis przedmiotu zamówienia w formie IPPD– Załącznik nr 10 do SWZ, 2) przedmiar robót – Załącznik nr 9 do SWZ,

4.5.3.)Główny kod CPV

45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

39160000-1 - Meble szkolne

34953300-5 - Chodniki

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

335937,38 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

335937,38 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

335937,38 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DLC Łukasz Ciesielski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5311643493

7.3.3)Ulica

Przasnyska 2/77

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-756

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-04-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

335937,38 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45214210-5Roboty budowlane w zakresie szkół p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Nasielsk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nasielsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 335 937 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45214210-5 (Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DLC Łukasz Ciesielski (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.