Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
4 217 673 zł
Umowa zawarta
28 marca 2023
Okres realizacji
do 29 marca 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 4 217 673 zł – 8 099 100 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii i poprawa efektywności energetycznej obiektów oświatowych i budynków użyteczności publicznej

Zamawiający Gmina Przytuły (Przytuły, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii i poprawa efektywności energetycznej obiektów…”, wybierając ofertę wykonawcy Pollight Sp. z o.o. Wartość umowy: 4 217 673 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina PrzytułyPrzytuły, Podlaskie (powiat Łomżyński →)opublikowano 29 marca 2023
Wartość umowy
4 217 673 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 lutego 2023

    Termin ofert: 24 lutego 2023 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 marca 2023

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Pollight Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 4 217 673,44 zł (umowę zawarto 28 marca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 4 217 673,44 zł do 8 099 099,97 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 29 marca 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail