Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
146 370 zł
Umowa zawarta
17 marca 2023
Okres realizacji
10 miesiące
Oferty w postępowaniu
13 ofertceny: 146 370 zł – 493 310 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. ”Budowa budynku komunalnego w miejscowości Święta Katarzyna wraz z dostawą wyposażenia, zagospodarowaniem terenu oraz infrastrukturą techniczną”

Zamawiający Burmistrz Siechnic (Siechnice, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. ”Budowa budynku komunalnego w…”, wybierając ofertę wykonawcy Zenon Zabagło ATELIER ZETTA. Wartość umowy: 146 370 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Burmistrz SiechnicSiechnice, Dolnośląskie (powiat Wrocławski →)opublikowano 21 marca 2023
Wartość umowy
146 370 zł
Liczba ofert
13 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 stycznia 2023

    Termin ofert: 25 stycznia 2023 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 marca 2023

    13 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zenon Zabagło ATELIER ZETTA (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 146 370,00 zł (umowę zawarto 17 marca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 13 ofert; ceny wahały się od 146 370,00 zł do 493 310,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail