Unieważniono 1 części postępowania4 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  2. Bez rozstrzygnięcia
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 szt. tabletów w ramach projektu "Dostępny samorząd - granty"
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  3. Bez rozstrzygnięcia
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest dostawa następującego sprzętu komputerowego na potrzeby Urzędu (Wydział I): - zestaw stacjonarny - 2 szt. - zestaw komputerowy AIO - 14 szt. - skaner - 1 szt. - drukarka sieciowa LAN, laserowa - 10 szt
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  4. Bez rozstrzygnięcia
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest dostawa następującego sprzętu na potrzeby Urzędu (Wydział ST): - zestaw komputerowy AIO - 1 szt. - monitory - 3 szt. - laptopy - 2 szt. - zestaw komputerowy AIO - 1 szt. - monitor - 1 szt. - laptopy - 2 szt
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji zestawów komputerowych20%Skrócenie terminu dostawy20%Wydłużenie okresu gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

(BZP.271.5.2023) Dostawa sprzętu komputerowego

Postępowanie „(BZP.271.5.2023) Dostawa sprzętu komputerowego” zamawiającego Gmina Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Śląskie) zostało unieważnione.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 400 118 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA TARNOWSKIE GÓRY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276258820

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Rynek 4

1.5.2.)Miejscowość

Tarnowskie Góry

1.5.3.)Kod pocztowy

42-600

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@um.tgory.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.tarnowskiegory.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://tarnowskiegory.logintrade.net/zapytania_email,117839,3f05f6126f7d31df1192682edb436a50.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

(BZP.271.5.2023) Dostawa sprzętu komputerowego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-536f691f-ac43-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00138473

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-03-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00043686/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa sprzętu komputerowego i systemów komputerowych (w tym zakup sprzętu ICT oraz tabletów)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

CZ.1 - „Wsparcie dla uczniów z Ukrainy – Gmina Tarn. Góry” realizow. z Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Śląskiego na lata 2014–2020 (Europejski Fundusz Społeczny) dla poddz.11.1.6. Wzrost dostępności do edukacji ogólnej dla uczniów z Ukrainy – tryb nadzwyczajny. Cz. 2 - „Dostępny samorząd - granty”, Działanie 2.18 POWER Wysokiej jakości usługi administracyjne.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00095961

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.5.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego wraz z elementami multimedialnymi w ramach projektu "Wsparcie dla Uczniów z Ukrainy - Gmina Tarnowskie Góry" tj.:
- laptopy - 3 szt.
- zestaw komputerowy - 1 szt.
- drukarka laserowa, sieciowa LAN - 1 szt.
- tablet - 1 szt.
- głośniki komputerowe - 3 szt.
- telewizor - 1 szt.
- urządzenie wielofunkcyjne - 4 szt.
- projektor - 9 szt.
- tablica interaktywna - 4 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.)Wartość części

69457,55 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 szt. tabletów w ramach projektu "Dostępny samorząd - granty"

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.)Wartość części

8130,08 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa następującego sprzętu komputerowego na potrzeby Urzędu (Wydział I):
- zestaw stacjonarny - 2 szt.
- zestaw komputerowy AIO - 14 szt.
- skaner - 1 szt.
- drukarka sieciowa LAN, laserowa - 10 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.)Wartość części

124918,70 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa następującego sprzętu na potrzeby Urzędu (Wydział ST):
- zestaw komputerowy AIO - 1 szt.
- monitory - 3 szt.
- laptopy - 2 szt.
- zestaw komputerowy AIO - 1 szt.
- monitor - 1 szt.
- laptopy - 2 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.)Wartość części

32730,75 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Niniejsze postępowanie zostało unieważnione, albowiem jedyna oferta złożona w niniejszym postępowaniu została odrzucona.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 9

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
400 118 zł
Próbka: 132 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
141 152 zł971 457 zł
Rozstęp międzykwartylowy
830 305 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
141 152 zł
Mediana
400 118 zł
Górny kwartyl
971 457 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Tarnowskie Góry prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnowskie Góry.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 (Urządzenia komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.