Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
214 680 zł
Umowa zawarta
7 marca 2023
Okres realizacji
do 30 listopada 2023
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Przeprowadzenie analiz skuteczności i efektywności przeprowadzanych szkoleń8%Posiadanie certyfikatu jakości usług w zakresie szkoleń związanych z przedmiotem zamówieni12%doświadczenie zawodowe instruktorów i wykładowców Wykonawcy do przeprowadzenia zajęć teore10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przeprowadzenie szkolenia pn.: „Prawo jazdy kat. C wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną lub kwalifikacją wstępną uzupełniającą przyspieszoną w zakresie bloku programowego kat. C, C+E, C1, C1+E”

Zamawiający Miasto st. Warszawa - Urząd Pracy m. st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przeprowadzenie szkolenia pn.: Prawo jazdy kat. C wraz z kwalifikacją wstępną…”, wybierając ofertę wykonawcy LINIA Andrzej Szope. Wartość umowy: 214 680 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
214 680 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy LINIA Andrzej Szope (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 214 680,00 zł (umowę zawarto 7 marca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail