Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
11 900 zł
Umowa zawarta
16 lutego 2023
Okres realizacji
do 31 października 2023
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 11 900 zł – 56 580 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Zwiększenie minimalnego czasu pobytu inspektora nadzoru inwestorskiego- koordynatora w spe40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Nadzór inwestorski nad zadaniem pn.Przebudowa drogi powiatowej nr 1676k Lipnica Wielka - Przywarówka w km 5+970,00 do km 6+420,00 w miejscowości Lipnica Wielka, Powiat Nowotarski /Gmina Lipnica Wielka

Zamawiający Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu (Nowy Targ, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Nadzór inwestorski nad zadaniem pn.Przebudowa drogi powiatowej nr 1676k Lipnica Wielka -…”, wybierając ofertę wykonawcy PRONAD BOBAK Projektowanie i nadzory Piotr Bobak. Wartość umowy: 11 900 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
11 900 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRONAD BOBAK Projektowanie i nadzory Piotr Bobak (Odrowąż), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 11 900,00 zł (umowę zawarto 16 lutego 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 11 900,00 zł do 56 580,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491931399

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szpitalna 14

1.5.2.)Miejscowość

Nowy Targ

1.5.3.)Kod pocztowy

34-400

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.5.7.)Numer telefonu

182662888

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.pzd@nowotarski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://pzd.nowotarski.org.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/pzd_nowotarski

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Nadzór inwestorski nad zadaniem pn.Przebudowa drogi powiatowej nr 1676k Lipnica Wielka - Przywarówka w km 5+970,00 do km 6+420,00 w miejscowości Lipnica Wielka, Powiat Nowotarski /Gmina Lipnica Wielka

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-44ef19fb-97d2-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00099992

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-02-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00040480/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Nadzór inwestorski nad zadaniem pn.Przebudowa drogi powiatowej nr 1676K Lipnica Wielka - Przywarówka w km 5+970,00 do km 6+420,00 w miejscowości Lipnica Wielka, Powiat Nowotarski /Gmina Lipnica Wielka

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00043900

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZD-ZP.261.1.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

12195,12 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na pełnieniu obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego w zakresie nadzorowania, kontroli i rozliczania wykonywania robót budowlanych.
2. Zamówienie obejmuje nadzór inwestorski nad zadaniem pn. Przebudowa drogi powiatowej nr 1676k Lipnica Wielka - Przywarówka w km 5+970,00 do km 6+420,00 w miejscowości Lipnica Wielka, Powiat Nowotarski /Gmina Lipnica Wielka, w specjalności (branży) drogowej.
3. Zamawiający wymaga pobytu (fizycznej obecności) inspektora nadzoru inwestorskiego-koordynatora w specjalności (branży) drogowej na budowie co najmniej 2 godziny tygodniowo, który to czas może zostać przez Wykonawcę zwiększony o 1 lub o 2 godziny.
4. Prawidłowa realizacja obowiązków wynikających ze sprawowania nadzoru może wymagać od inspektora nadzoru inwestorskiego pobytu na budowie przez czas dłuższy niż ten, który wskazał w formularzu oferty. W takim wypadku Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o dodatkowe wynagrodzenie.

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

56580,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRONAD BOBAK Projektowanie i nadzory Piotr Bobak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7352717901

7.3.3)Ulica

Odrowąż 114A

7.3.4)Miejscowość

Odrowąż

7.3.5)Kod pocztowy

34-408

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-02-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-10-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
197 000 zł
Próbka: 63 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
73 201 zł418 107 zł
Rozstęp międzykwartylowy
344 906 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
73 201 zł
Mediana
197 000 zł
Górny kwartyl
418 107 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Targ.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 11 900 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PRONAD BOBAK Projektowanie i nadzory Piotr Bobak (Odrowąż). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.