Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
200 031 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Zakup i sukcesywna dostawa produktów żywnościowych od 02.01.2023r do 30.06.2023r Artykuły żywnościowe pogrupowane zostały w następujące części – pakiety: ˗ Część I – Artykuły spożywcze i mrożonki
    Wartość umowy
    90 992 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zakup i sukcesywna dostawa produktów żywnościowych od 02.01.2023r do 30.06.2023r Artykuły żywnościowe pogrupowane zostały w następujące części – pakiety: ˗ Część II - Mięso drobiowe
    Wartość umowy
    57 035 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Zakup i sukcesywna dostawa produktów żywnościowych od 02.01.2023r do 30.06.2023r Artykuły żywnościowe pogrupowane zostały w następujące części – pakiety: ˗ Część III – Mięso wieprzowe i wołowe, wędliny
    Wartość umowy
    52 004 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4Zakup i sukcesywna dostawa produktów żywnościowych od 02.01.2023r do 30.06.2023r Artykuły żywnościowe pogrupowane zostały w następujące części – pakiety: ˗ Część IV – Warzywa i owoce
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do Zespołu Szkolno-Przedszkolny w Bulowicach od 02.01.2023r do 30.06.2023r- 4 części

Zamawiający Zespół Szkolno-przedszkolny w Bulowicach (Bulowice, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup i sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do Zespołu Szkolno-Przedszkolny w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 200 031 zł. Złożono 5 ofert.

Łączna wartość umów
200 031 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: LÓD-POL M.K. WISŁA sp. j. (część 1); ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DROBIU MARICA SP Z O.O.SP K (część 2); ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO HAŃDEREK sp. j. (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 200 030,50 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BULOWICACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 120307441

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Bielska 59

1.5.2.)Miejscowość

Bulowice

1.5.3.)Kod pocztowy

32-652

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zspbulowice@edukacja.kety.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zspbulowice.edukacja.kety.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminakety.ezamawiajacy.pl/pn/gminakety/demand/94893/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do Zespołu Szkolno-Przedszkolny w Bulowicach od 02.01.2023r do 30.06.2023r- 4 części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bd9c063f-76f4-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00053414

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-01-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00044104/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup i sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bulowicach od 2.01.2023 r. do 29.12.2023 r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00484791

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSP.260.7.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i sukcesywna dostawa produktów żywnościowych od 02.01.2023r do 30.06.2023r

Artykuły żywnościowe pogrupowane zostały w następujące części – pakiety:
˗ Część I – Artykuły spożywcze i mrożonki.

4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

4.5.5.)Wartość części

89445,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i sukcesywna dostawa produktów żywnościowych od 02.01.2023r do 30.06.2023r

Artykuły żywnościowe pogrupowane zostały w następujące części – pakiety:
˗ Część II - Mięso drobiowe.

4.5.3.)Główny kod CPV

15112000-6 - Drób

4.5.5.)Wartość części

43575,65 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i sukcesywna dostawa produktów żywnościowych od 02.01.2023r do 30.06.2023r

Artykuły żywnościowe pogrupowane zostały w następujące części – pakiety:

˗ Część III – Mięso wieprzowe i wołowe, wędliny.

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

47533,10 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i sukcesywna dostawa produktów żywnościowych od 02.01.2023r do 30.06.2023r

Artykuły żywnościowe pogrupowane zostały w następujące części – pakiety:
˗ Część IV – Warzywa i owoce

4.5.3.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.)Wartość części

48853,5 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

90991,88 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

90991,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

90991,88 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

LÓD-POL M.K. WISŁA sp. j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5511698398

7.3.4)Miejscowość

Wadowice

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-01-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

90991,88 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-01-02 do 2023-06-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

57034,95 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

57631,35 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

57034,95 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DROBIU MARICA SP Z O.O.SP K

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5470086208

7.3.4)Miejscowość

Bielsko-Biała

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-01-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

57034,95 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-01-02 do 2023-06-30

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

52003,67 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

52003,67 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

52003,67 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO HAŃDEREK sp. j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5470047846

7.3.4)Miejscowość

Buczkowice

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-01-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

52003,67 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-01-02 do 2023-06-30

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wyznaczonym terminie tj. do 16 grudnia 2022r. do godz. 11.00 nie złożono żadnej oferty (brak ofert). Powoduje to obowiązek unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 z późn.zm.).

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15000000-8Żywność, napoje, tytoń i produkty p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
308 850 zł
Próbka: 87 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
200 284 zł565 493 zł
Rozstęp międzykwartylowy
365 209 zł
Źródło próbki
CPV 15000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
200 284 zł
Mediana
308 850 zł
Górny kwartyl
565 493 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkolno-przedszkolny w Bulowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bulowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 200 031 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15000000-8 (Żywność. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: LÓD-POL M.K. WISŁA sp. j. (Wadowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.